cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52 den. Apple 13 mu S23 e mi Geçilir

(Topic created on: 04-06-2023 02:53 PM)
73 Views
byking35
Active Level 3
Options
Galaxy S

A52 cihazını satıp. Apple 13 mu alsam arkadaşlar. S23 mu karar veremedim bir türlü. 

7 Comments
Galaxy S
S23 varken neden ıphone 13 alayım ki.Bir liste yap.Listede ikisinin özellik olarak kıyasla ve hangisinin artıları daha fazlaysa onu tercih edersin.
Samsung80
Active Level 8
Galaxy S
Telefonu nasıl kullandığızınızı iyi belirlemek gerek ideal kullanımda ben iphone 13 öneririm. Ama telefonu çok kurcalarım vıcık vıcık her yerini karıştırım diyorsan s23.
Galaxy S
Vıcık vıcık karıştırmak veya kurcalamak kötü bir ifade biçimi oldu,onun yerine sürekli yazılımsal olarak özellikler eklemek veya markanın verdiği özellikleri değiştirerek kullanmak diyelim çünkü android de daha fazla kişiselleştirme durumu oldugu için kullanıcılar android istiyor.Dersen ki kalite ve ürünün arkasında durma o zaman ıphone daha müşteri memnun eder ama ben android ve samsung dışımda kullanmam.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
iOS cihazları ile Android cihazlarını karşılaştırmak çok mantıklı değil. Eğer Android kullanmayı seviyorsanız S21 FE bile iPhone 14'ten iyidir. Yok, tam tersi şekilde Android'i beğenmiyorsanız iPhone 11'i bütün Android cihazlarından daha üstün görebilirsiniz. Ben alacak olsam muhakkak S23 alırdım. iPhone ne kadar başarılı olsa da kendisini abartılmış buluyorum. Performans hususunda diyecek lafım yok ama iPhone kamerası ile Samsung kamerasını karşılaştırmayı bile Samsung'a yapılmış bir hakaret sayarım. Tabii benim şahsi fikrimdir. Sadece performans ve kamera açısından da bakmamak lazım. Mesela iPhone 13'ün çentikli ekranı aşırı antika duruyor.
BURchina
Expert Level 2
Galaxy S
cidden öyle...çok abartiyorlar..ve fiyat ta gecrcekten çok uçuk.. benim tercihimde 23 olurdu..samsungcu olduğumdan değil. Kamera da ekranda gerçekten Samsung..
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S23 modeli bence al.
gsysaa
Active Level 6
Galaxy S
Uzun yillar sorunsuz kullanmak istiyorsan apple 13 a15 bionic koskoca 8 gen 2 işlemciye sapliyor ama samsungu en fazla 4 yil kullanırsın sonrra kasar