cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

6.1 güncellemesi sonrası...

(Topic created on: 06-13-2024 11:32 AM)
356 Views
Elomelo
Active Level 7
Options
Galaxy S
Güncelleme sonrası telefon iyice delirdi. Çok fazla ısınıyor. Önceki gönderimdeki gibi buglar ve hatalar oluyor. Bu yüzden istemesem de temiz kurulum yapmak durumundayım. Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri var mıdır? Telefonumu nasıl tüm ayarlarıyla yedekleyebilirim? Pcye smart switch yükledim ama öncesinde sizden tavsiye alayım dedim. 
19 Comments
Galaxy S
Android 15 One ui ile düzelecek inşallah telefonlarımız kendine gelecek
Elomelo
Active Level 7
Galaxy S

valla şuana kadar gelen her güncelleme daha da kötüye götürdü. temiz kurulum diyenlere kızardım her seferinde telefon mu sıfırlanır diye ama haklılarmış. en güzeli memnun kalınan güncellemede kalıp yeni gelenleri tüm sorunlar çözüldükten sonra yapmak. keşke 6.0da kalsaydım

teyyo
Active Level 7
Galaxy S
Samsung hesabına her şeyi yedekleyebilirsin. Başka bir cihaza gerek yok.
Elomelo
Active Level 7
Galaxy S
Olduğu gibi geri geliyor mu peki tekrar
teyyo
Active Level 7
Galaxy S
Tüm ayarlar ve tüm uygulamalar geri geliyor. Şayet good lock tan ayarın varsa onları baştan yapman gerek. One drive ye fotoları yedeklemeyi unutma. Uğraşamam diyosan google fotoğraflara yedekle.
Galaxy S
Temiz kurulum sonrası fazladan Ram kullanımı dışında bir sorun kalmıyor s23 kullanıyorum.
Ekran süreleri 6.0 ile benzer
Parmak izi okuyucu hissedilir bir biçimde daha seri ve optimize çalışıyor 2. Denemem hiç olmadı
Galaxy S
Android 15 başka olacak bu sefer
0 Likes
Elomelo
Active Level 7
Galaxy S

benim elimde yedek olarak kullanabileceğim bir cihaz yok malesef. bu yüzden yedekleme için yardıma ihtiyacım var

FurkanCatana
Active Level 5
Galaxy S
Öncelikle One UI 6.1 Güncellemen hayırlı olsun Samsung geri bildirimleri topluyor ve farkında yakında güncelleme gelir S23 serisi için Normal bunlar Hiç korkmaya gerek yok