cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

5Ghz wifi

(Topic created on: 01-30-2023 07:25 PM)
264 Views
passhy
Active Level 7
Options
Galaxy S

Modem de 2 tane wifi var biri 5 ghz diğeri 2.4 ghz. Bildiğiniz gibi 5ghz nin kapsama alanı düşük, telefonumun 5 ghz alanına girdiğim de otomatik geçiş yapmasını istiyorum. kendim geçiş yapmak istemiyorum artık. Bunun için telefondan mı ayar yapmam lazım yoksa modem arayüzünden mi? bilen birisi detaylıca açıklarsa sevinirim. Telefon S21 Ultra. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba passhy,

Cihazımızda, Wi-Fi Ghz hızı tercihi için bir özellik mevcut değildir. Değerli görüş ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. Bu tür önerilerinizi bize iletirseniz seviniriz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Galaxy S
Bir kere bağlandığında ve WiFi açık dolaştığınında otomatik bağlanıyor,herhangi bir ayara gerek yok.Şifresi değişirse modemin o zaman bağlanmaz sadece.
passhy
Active Level 7
Galaxy S
Ben de öyle değil. modemin yanında iken de 2.4 frekansındayım 5ghz ye wifi ayarlarından geçmek zorundayım.
Galaxy S
Burayı denediniz mi?Screenshot_20230130_194103_1000028703_1675096863.jpgScreenshot_20230130_194046_1000028702_1675096846.jpg
passhy
Active Level 7
Galaxy S
bu ayarın olayı nedir açıklamasında bir şey anlayamadım
Galaxy S
Otomatik bağlantı tanıma,akıllı bağlantı.
0 Likes
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
2.4 GHz'nin oto bağlantısını kapatın
ahmetaytas01
Active Level 7
Galaxy S
Akıllı wifi bölümünde daha iyi ağlara geç seçeneği var sen ekranı kapattığında 5g aralığa girince kendi zıplıyor hemen
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba passhy,

Cihazımızda, Wi-Fi Ghz hızı tercihi için bir özellik mevcut değildir. Değerli görüş ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. Bu tür önerilerinizi bize iletirseniz seviniriz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes