cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

5.1 Güncelleme Sonrası Sorunlar

(Topic created on: 02-20-2023 02:34 PM)
315 Views
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Options
Galaxy S
5.1 güncellemesi bir çok hatalarıda beraberinde getirmiş. benim görebildiğim hatalar şunlar.

-5.1 güncellemesi sonrası diğer yorumlarda da gördüğüm gibi şarj çabuk bitiyor.
-Kilit ekranı saat stili değişmiyor.!
- WhatsApp'ta bir fotoğraf paylaşacağım zaman gizli olan albümlerdeki tüm fotoğraflar galeride görünüyor.!
Buna şimdilik geçici çözüm olarak görünmesini istemediğim albümleri güvenlik klasöre taşımak zorunda kaldım.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Emmi_S22_Plus,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
Tercih ettiğim saat stili ne yazık ki olmuyor.saat1.jpgsaat3.jpgsaat2.jpg
BURchina
Expert Level 2
Galaxy S
Çok sorunlar var ..ara guncellemede illaki duzelecektir..bir dünya şikayetçi.
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Evet s22 serisi için çok sorunlu oldu bu güncelleme
SRHTCKMK
Active Level 6
Galaxy S
benim ekran 51 dakika acik kalmis %15 şarj gitti
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
nasıl olurda test ve kontrol edilmeden bu şekilde hatalarla güncelleme yayınlanır. Yani kimse işini doğru dürüst yapmamış. acaba diyorum bu koreli yazılımcılar da mı bizim buranın havasını soluyup yemeğini suyunumu yedi içtiler?
Galaxy S
Andorid 13 5.0 güncellemesi ile bir çok seride telefonlarda kendiliğinden yeniden başlatma sorununa sebep olan adam bunlar. Yayınladıkları güncellemelerle tetikledikleri sorunlardan dolayı garanti süresi dolmuş cihaz sahiplerinin bazıları yetkili servislere ana kart/batarya ücretleri ödemek zorunda kaldı. Samsung'un bu konuda açığını ifşa edebilecek birileri olsa neler çıkacak altından neler
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Emmi_S22_Plus,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes