cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

24 saat hızlandırılmış video

(Topic created on: 10-01-2023 05:40 PM)
120 Views
jhon_constantine
Active Level 5
Options
Galaxy S

Geçen bir fotoğraf çektim orda 24 saat efekti geldi baktım güzel bir özellik ama bu gün baktım gitmiş neden böyle oldu ayrıca bazı fotoğraf ları düzenle diyip rengini felan güzelleştiriyorya o hata veriyo bazı fotolarda bazısında oluyor sebebi nedir

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Magneto007,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

2 Comments
HasanS22
Active Level 6
Galaxy S
Bir fotoğrafta veya videoda bulunan efektlerin veya filtrenin kaybolması veya hatalı bir şekilde uygulanması, genellikle yazılım veya cihazdaki bir sorundan kaynaklanır. Bu tür sorunlar genellikle aşağıdaki nedenlerden kaynaklanır:

1. Yazılım sorunları: Fotoğraf düzenleme uygulamalarında veya video düzenleme yazılımlarında zaman zaman hatalar olabilir. Bu hatalar, uygulamanın yanlış bir şekilde efekti kaydedip uygulamamasına veya efektin geçici olarak kaldırılmasına neden olabilir.

2. Depolama sorunları: Fotoğraflar veya videolar üzerinde yapılan düzenlemeler genellikle kaydedilen dosyaya uygulanır. Ancak cihazın depolama alanında bir sorun varsa, düzenlemeler düzgün bir şekilde kaydedilmeyebilir veya kaybolabilir.

3. Sorunlu dosyalar: Bazı dosyalar, düzenleme işlemi için uygun olmayabilir veya düzenleme sırasında bozulmuş veya hasar görmüş olabilirler. Bu durumda, düzenleme uygulaması hatalar verebilir veya düzenlemeleri uygulayamayabilir.

Bu tür sorunların çözümü genellikle güncel yazılım kullanmak, fotoğraf veya video düzenleme uygulamasını yeniden başlatmak, cihazı yeniden başlatmak veya sorunlu dosyaları yeniden indirmek veya oluşturmaktır. Ayrıca, dosyaların yedeklerini düzenli olarak almak da herhangi bir veri kaybı durumunda önemlidir.
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Magneto007,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.

MOD