cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

2 haftalık s23 home tuşu ile ilgili yaşadıklarım.

(Topic created on: 03-24-2023 10:00 AM)
84 Views
ebusah
Active Level 4
Options
Galaxy S

Daha öncede belirtmiştim 2 haftalık s23 cihazımın home tuşu içine çökmüş gibi bir hissiyat veriyordu. buraya yazdıktan sonra servise götürdüm. Cihazı incelemeye alıp ikame cihaz verdiler. 2 haftalık cihaz olduğunu hiç bir sıvı dökülmediğini ve iade istediğimi de belirttim. 3 gün sonra telefon ettiler cihazınız hazır diye. Cihazım 1 aydan daha yeni olduğu için içini açma yetkileri bulunmadığını dile getirdiler. Öncelikle bana tozlu bir işte çalışıp çalışmadığımı sordular. Masa başı ve gayet steril bir ortamda çalıştığımı ilettim kendilerine. Cihazımın yan tuşunu temizlediklerini fiziksel olarak çalıştığı için de değişim iade yapılmadığını belirttiler. Mecburen kabul edip aldım cihazımı. Ancak bu sefer tuş her bastığımda örneklemem biraz garip olabilir ama içinde kum taneleri kalmış gibi kıt kıt ediyor. Bir iki defa bastıktan sonra düzeliyor. Daha sonra yine aynısı. Ne yapmam gerek artık bilmiyorum. 2 haftalık cihazımda beni bu derece madur eden Samsung ve kıymetli yetkilileri. Malum markadan size geçtiğime pişman ettiniz ya beni teşekkürü borç bilirim. Kafanızı ağrıttıysam affola değerli forumdaşlar. İyi geceler.

21 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ben daha önce de söylemiştim S22 gibi S23 de çöp olacak diye ama hala arkadaşlar S22 yi S23 ü savunuyor yok işlemcisi iyi yok amiral gemisi ya bırakın bu işleri almadan önce insan bir araştırır bakar ondan sonra düşünün karar verin
ebusah
Active Level 4
Galaxy S
aynı sorunu x markasında yaşamış olsaydım yeni cihazımı çoktan almıştım hocam.
0 Likes
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy S
Hocam x markasında da aynı sorunu yaşayanlar oldu ama süreçleri nasıl sonuçlandı bilmiyorum.
Ben yerinde olsam tekrar zaman kaybetmeden servise cihazı verir sorunun servisten teslim aldıktan sonra daha da belirgin şekilde devam ettiğini beyan ederdim
0 Likes
bevcan
Active Level 6
Galaxy S
Kendine bir iphone alıp bu forumu terkedebilirsin,boşuna mutsuzda olmazsın.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sen iphone 14 pro max alamadığı için paran yetmediği için mi S23 ultra aldın birde 40 bin tl ucuz diye geziniyorsun buralarda
0 Likes
bevcan
Active Level 6
Galaxy S

Kaç yaşındasın sen?

0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sen yaşımı napacan ben sana kaç yaşındasın diye soruyor muyum
0 Likes
bevcan
Active Level 6
Galaxy S
Kusura bakma vedat,yaşını sorduğum için özür dilerim :)
0 Likes
Galaxy S
kral sen neden her paylaşımda s23 ve 22 yi gömüyorsun 😁 sen hiç kullandın mı mesela ben tam 1 aydır kullanıyorum genel anlamda çok memnunum herşeyden batarya dahil