cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

2 aylık ürün nasıl 303 yazıyor ! Şaka gibi

(Topic created on: 04-06-2024 07:43 PM)
330 Views
Matias87
Active Level 3
Options
Galaxy S
Tam 2 ay önce S21'FE den S23 geçiş yaptım . İlk etapta 6.1 gelinceye kadar tatmin ediciydi. Şuanda kötü değil ortalama 6.5 -7:15 ortalama ekran süresi veriyor . Benim anlamadığım konu 60 günde 303 şarj nasıl yapılabilir ve %4 kayıp vermiş. Her zaman değil arada günde 2 şarj yapıyorum. Smart Tutar ile ilk kez batarya bilgisi almak istedim ama moralimi bozdu. 

image

21 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
Sürekli 0 ladin mi şarjı
Gürkan_Krt
Active Level 6
Galaxy S
Sistemsel bir hata olabilir ya da Cihaz daha önce kullanılmış olabilir. Geçmişte çok kez telefoncularin kullandıkları cihazları 0 diye sattıklarını şahit oldum. Ya da sözüm ona iade hakkı adı altında 13 gün boyunca kullanıp kullanıp geri verenleri.
0 Likes
Matias87
Active Level 3
Galaxy S
Hepsiburadan almıştım, dediğin ihtimalde olabilir. Benim takıldığım konu 303 yapma ihtimalim yok . Telefondan memnunum.
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Merhabalar kardeşim,
Aldığın Ekran süresi normal.

Günde kaç kez Şarj ettiğine bağlı şarj döngüsü.

Orada tam şarj ile Aldığın Ekran süren 9Saat olarak gözükmüş.

Aklınıza Takılan soru varsa atıklardan erişim talep edin. Sistemsel Sıkıntı yaşanmış olabilir.👍

303 Döngüye göre Ne kötü diyebilirim ne de Fazla Düşmüş diyebilirim.
Matias87
Active Level 3
Galaxy S
Samsung sayesinde günlük öneri ve yorumlarınızı takip ediyorum. Yardımlarınız için teşekkürler 👋🏻
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim kardeşim ne demek.

Pil Kalibrasyonu deneyebilirsiniz ama.
Matias87
Active Level 3
Galaxy S
Kalibrasyon nasıl yapılabilirim. Günlük önerilerinizi takip etmeye çalışıyorum ama elimden geldiği kadar.
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
0 Likes
Matias87
Active Level 3
Galaxy S
Haftada 1 tamamıyla bitirdim. Genelde günlük %20-15 seviyesinde şarj ediyorum . Aldığım günden bu an kadar Membersde günlük sizleri takip ediyorum.
0 Likes