Original topic:

שאלות ונושאים שתמיד הציקו לי ואני מבקש הסבר מהקהילה היקרה.

(Topic created on: 03-29-2024 09:52 AM)
119 Views
seefhb
Active Level 7
Options
Galaxy S
 לפני שתתחילו לקרוא אני לא בא בכוונה של לעצבן או משהו חלילה אני פשוט שואל כדי לדעת ולא לקחת דברים אישי.
אוקיי אז לשאלה, 
1.לפני כמה ימים יצא לי לשחק באייפון 13 רגיל ואת האמת הייתי בשוק איך שהטלפון הזה שעובד על 60 hertz מריץ משחק כמו codm/pubg יותר חלק ובלי לאגים מאשר ה s22ultra שלי (ואגב בסופו של דבר הורדתי את האיכות מהטלפון שלי ושמתי כמו באייפון ועדיין היו תקיעות אצלי)
עכשיו זה לא רק פה.
2 העניין של האנימציה בטלפון, נגיד שאני מדליק את המסך או סוגר אותו או שאני סוגר אפליקציה אז בטלפון שלי יש סוג של תקיעות וקפיצות ובטלפון השני זה פשוט לא קורה. (גם כן היו פה עוד אנשים שהתלוננו על זה)
3 והנושא האחרון העניין של הראם בטלפון.
איך זה ייתכן שאצלי יש 12 גיגה ראם והרבה פעמים שאני פותח יוטיוב עם יישום אחר אז היוטיוב לרוב הפעמים מפסיק לי את הסרטון ומחזיר אותי לדף הראשי או שהחנות פליי מבטלת לי הורדה של אפליקציה אחרי שאני נכנס לאפליקציה אחרת לבדוק משהו וזה פשוט לא קורה בטלפון השני וזי
די מבאס. 
4 העניין של עיבוד התמונה וכמות הזמן לצלם תמונה במצלמת ה 108 מגה פיקסל זה פשוט סיוט תארו לכם עומדים אנשים מחכים לתמונה וההוא של האייפון מצלם בשניה ואני צועק "אל תזוזו" חכו לתוצאה כי זה לא נותן לי לראות את התמונה עד שהטלפון מעבד את התמונה.
אז מה שאני בא לבקש זה הסבר למה שטלפון "בסיסי" אצלם מוציא את הטלפון שלי יותר איטי ופחות טוב למרות שעל הנייר הטלפון שלי עם נתונים יותר טובים ובפער. 

6 Comments
DANI_M
Active Level 9
Galaxy S
1. יש אל מיני הגדרות שתוכל לשנות כדי להפיק מהפאלפון ביצועי גיימינג טובים יותר - יש לו מעט פוסטים בנושא כאן תריץ חיפוש של גיימינג game boster וכו'

2. נשמע מה שאתה מתאר שיש כמה אפלקציות שפועלות ברקע ואולי אפילו ההגבלת מעבד פעילה בחיסכון בסוללה.
בלי קשר אפשר לקצר את משך זמן האנימציה בפאלפון הגדרות מפתחים או הגדרות נגישות .

3. בשביל חיסכון בסוללה ודברים כאלה ישנם אפלקציות שמתכבות ברקע , פרטי יישום תוכל להגדיל שהיישום יהיה לא מוגבל ויופעל ברקע גם עם חוסך נתונים .
אולי תאפשר תמונה בתוך תמונה או להגדיר השאר יישום פתוח.

4. באמת מבאס זה קשור גם למהירות מעבד , גפ לא בצילום של 108 מגה פיקסל זה קורה יש דיילי .

0 Likes
seefhb
Active Level 7
Galaxy S
1. אני כבר משתמש ב game bster והוא על מצב והטלפון הופך למצב "גיימינג" שאני נכנס למשחק אבל עדיין זה לא כזה עוזר.

2.זה ככה מהרגע שקניתי את הטלפון ואני לא מפעיל את ה "חיסכון בסוללה" במשך היום, זה מופעל רק בלילה שאני מגדיר את הטלפון למצב "שינה" ובכך הוא הופך לשחור לבן ובאמת שומר על הסוללה בלילה (יורד לי בסביבות ה5 אחוזים פחות ויותר כל הלילה)
אבל אני לא חושב שטלפון שהוא כלכך חזק ויקר יתקשה בלהריץ אנימציה ואני צריך לקצר לו את הזמן הזה כדי שיפעל יותר טוב.

3.אני לא מגביל את יוטיוב או כל האפליקציות שאני משתמש בהן באופן כבוע כדי לא לחוות את זה ואני כן עדיין חווה את התופעות האלה ובגלל זה אני תוהה לעצמי למה טלפון כלכך חזק על הנייר לא עובד כראוי בזמן אמת לעומת מכשיר שהוא פחות טוב מבחינת נתונים.
בכל מקרה תודה רבה על העזרה!
0 Likes
DANI_M
Active Level 9
Galaxy S
ב game boster האופטמציזה של המשחק מוגדרת למצב ביצועים ?
כמו כן ממליץ לעיין בסדרת הפוסטים במדריך המעולה של נדב ז"ל הי"ד . ולהתאים את ההגדרות לפי הצרכים שלך.

https://r2.community.samsung.com/t5/גיימינג/מדריך-גיימרים-הכירו-game-plugins/td-p/10455660?src=Share...
seefhb
Active Level 7
Galaxy S
כן, היא כבר מופעלת למצב ביצועים.
מה שיש פה זה לא כל כך יעזור לי, אני מכיר תוכנות שעוזרות למכשיר להפעיל משחקים אם זה לשנות גרפיקה לפנות שטח וכל זה כדי שהמשחק ירוץ טוב היה לי את זה בגלקסי נוט 8 הקודם. אבל אם זה כבר על מצב ביצועים ואני עדיין חווה תקיעות במשחק אז זה כבר בעיה לפי דעתי.
MonsiuerLeon
Expert Level 1
Galaxy S
אני אענה לך על 4
אני בספק שהאייפון מצלם ב108 מ"פ.
בצילום רגיל של 12 מ"פ אין אפילו שבריר שניה של עיבוד תמונה ואתה יכול לצלם בלי הפסקה.

אבל משהו שיענה לך על הרוב, האייפון עובד עם מעבד שפותח לו ספציפית והכל שם מותאם ובגלל זה גם הכל סגור.
בסוף האפשרויות לתקן את הבעיות שהזכרת או האפשרויות בכלל באנדרואיד בכלל ובסמסונג בפרט הם חסרות כל קשר לאייפון
seefhb
Active Level 7
Galaxy S
זה נכון, מה שאמרת בקשר למצלמה, אבל מצד שני האיכות של מצלמת ה 12 מגה פיקסל נראת חדה יותר מדי ואם עושים זום אז כמעט ואי אפשר לראות את הפרצופים טוב מכיוון שהם נראים כהים וחדים יותר
ולעומת מצלמת ה 12 מגה פיקסל בטלפון השני זה סיפור אחר.

אני מבין שאייפון עובד על מערכת משלו ובגלל זה כל האפליקציות כמעט רצות בו יותר חלק כי לאפל יש כמה מכשירים בודדים ולאנדרויד יש מאות טלפונים ומה שיוצא זה שלמפתחים יותר קל לעשות אופטימיזציה לאפליקציות של אייפון לדוגמה אינסטגרם וכל הרשתות החברתיות.
אבל, מה שאני מתכוון זה למה טלפון כלכך חזק לא עובד כמו שהוא אמור לעבוד, למה לא עושים אופטימיזציה ספציפית למכשירי סדרת ה s שיעבדו יותר טוב עם אפליקציות.
זה כמו שתנהג ברכב ספורט עם הגבלת מהירות.
0 Likes