Original topic:

עזרה לאחר עדכון גרסה

(Topic created on: 10-15-2022 02:21 PM)
308 Views
jbennun
Active Level 2
Options
Galaxy S
בטלפון s10+ בוצע עדכון גרסה מאז המכשיר לא מזהה את הסים ולא ניתן להתחבר לחשבון הסמסונג.
בנוסף זורק הודעה כי ims קורס....
ביצעתי מחיקת מטמון
ושחזור הגדרות יצרן.
מה עוד ניתן לעשות? 

jbennun
Active Level 2
Galaxy S
ראשית, תודה לעוזרים! לא קיבל מכה זה קרה מיד לאחר העדכון, ניסיתי גם עם סים נוסף... למה זה לא מאפשר לי להתחבר לחשבון סמסונג הרי אני מחוברת ל wifi ולמה זה רושם ש ims לא עובד כראוי?
יש סיכוי שהעדכון גרסה שיבש משהו במערכת הפעלה?
0 Likes
DaOldMan
Active Level 8
Galaxy S

דרך אגב, ניסית לאפס נתונים ל IMS ? אולי זה יפתור לך את הבעיה ? יש 3 יישומים קשורים ל IMS, אפס שם CACHE ואם אפשר גם נתונים. בנוסף אולי ב Sim Services ? לא יזיק 🙂 . בהגדרות יישומים אתה צריך להציג יישומי מערכת כדי לראות ולשנות אותם.
חג שמח !

0 Likes
jbennun
Active Level 2
Galaxy S
היי, מאוד מעריכה את העזרה, ניסיתי לעשות איפוס הגדרות יצרן ואישרתי מחיקת כל הנתונים ו.... זה לא אפשר כי זה לא מתחבר לחשבון של סמסונג.
0 Likes
DaOldMan
Active Level 8
Galaxy S

תמיד אפשר לעשות איפוס נתונים להגדרות יצרן ב recovery. צריך ללמוד איך נכנסים לשם, יש לזה הרבה מדריכים ברשת.

חג שמח !

0 Likes
IrisA
Expert Level 5
Galaxy S

היי, האם הסתדר?

jbennun
Active Level 2
Galaxy S
היי איריס, לא, והשירות פשוט הפנה אותי למרכז שירות, וכל זה כי עשיתי עדכון גרסה.
המכשיר עבד מצוין, אפילו לא העלאתי בדעתי לעשות החלפה שלו, ועכשיו יומיים מהזמן שלי אני מתעסקת רק בזה, מגבה נתונים ומוחקת מטמון על חשבון הזמן שלי, זה ממש מתסכל.
0 Likes
jbennun
Active Level 2
Galaxy S
המכשיר נהיה איטי, המערכת הפעלה לא רציפה והוא מתחמם, שום דבר מהדברים הללו לא היה לפני העדכון.
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
Galaxy S

עדכון גרסה רשמי לא יכול לגרום לתופעה  כזו,

היכן רכשת את המכשיר, מי מספק את האחריות עבורו?

jbennun
Active Level 2
Galaxy S
המכשיר s10 מן הסתם כבר לא באחריות, מה שהרס אותו זה העדכון גרסה הרישמי, שעולה למכשיר בפוש בלי הפסקה! כי עד לאותו הרגע עבד מצוין.
0 Likes
DaOldMan
Active Level 8
Galaxy S

לפעמים קוראים דברים כאלה. זה נדיר. עובדה, איפה כל השאר שעידכנו ומתלוננים על הבעיות שלך ? כנראה שזה לא ממש נפוץ. זה מתסכל אבל זה הכל. יפתר בצורה זאת או אחרת. מי שיודע להתעסק עם המכשיר ימחק לך אותו להגדרות יצרן ואם זה לא יעזור יצרוב מחדש את הרום. 10 דקות, לא יותר. אם יש תקלה חומרתית, אופרה אחרת.

באותה מידה נכבה לי מסך של OnePlus ולא נדלק יותר. אפילו לא יכול להאשים עידכון גרסה. הוא מת בלי להתעדכן.
החברה דוחפת את העידכון בפוש בהצדקה מלאה. העידכון מונע תקיפה של המכשיר ברוגלות תוך ניצול תקלות ידועות. החברה יודעת שאם לא תדחוף, אנשים כמוך לא יעדכנו לעולם ויהיו פגיעים מאוד לכל אחד שבא לו לחגוג על הנייד שלך.

חג שמח !

0 Likes