Original topic:

עבודה עם 2 כרטיסי sim

(Topic created on: 05-18-2023 03:17 AM)
135 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S
שלום לכולם.
יש לי s23 ultra מכשיר מדהים.

אני מעוניין להוסיף למכשיר גם את ה sim של העבודה ולהשתמש במכשיר לצורך פרטי ולצורך העבודה.
האם יש דרך שלא מצאתי שאוכל לנהל מכשיר עם 2 קווים?
לדוגמא להשאיר קו אחד במצב שקט ואת הקו השני להשאיר באותו זמן על צליל כדאי לא לפספס שיחות עבודה?
תאכלס זה משהו שלר מצאתי..הדבר היחידי שמצאתי זה לתת לכל קו צלצול משלו אבל לא יותר מזה.

אשמח לתשובת מבינים.
תודנ
8 Comments
liad
Expert Level 2
Galaxy S
תנסה לבדוק ב
Sim managerScreenshot_20230518_041225_Call settings.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
תודה על הניסיון..ניסיתי שם אבל שם רק אפשר לקבוע את הסים הראשי להוצאת שיחות..אין שליטה מלאה לצערי
יונתן-מ
Expert Level 2
Galaxy S
גם אני משתמש עם 2 כרטיסי סים,הדרך הכי פשוטה שמצאתי זה להקליט רצועת קול שקטה ולהגדיר אותה בתור צליל לסים שאתה רוצה
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
חשבתי על הרעיון אבל עדיין זה לא פותר לנו את בעית הרטט וכל פעם מחדש צריך להחליף צלצולים. זה דרך טובה אם אין ברירה..מעניין למה אין פיצר שמאפשר לנהל את זה כמו שצריך
MonsiuerLeon
Expert Level 1
Galaxy S
אני מצטער
לא מוכן לעזור לבן אדם שישן צהריים ועוד יש לו תלונות.
😅

אבל ברצינות, כמו שכתבתי, יש לא מעט חורים בעניין הזה ועדיין זה פי 1000 עדיף ממה שהיה.
חושב שכדי לעלות את זה למנהלים כהצעת ייעול.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
חחחח הרגת אותי חחחח
האמת כן רעיון טוב תאכלס זה משהו לוכנה אולי הם יכולים לקדם את הפיצר של הניהול סים כפול שיהיה יותר אפקטיבית
MonsiuerLeon
Expert Level 1
Galaxy S
העבודה עם 2 סימים התקדמה הרבה אבל עדיין יש חורים.
בגדול אתה יכול גם לכבות סים אחד והשני ימשיך לעבוד.
אפשרות אחרת היא כמו שיונתן כתב, לשים צלצול שקט אבל להעביר למצב שקט רק סים אחד זה עדיין לא קיים.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
הלשנות צלצול עוזר אבל עדיין רטט אי אפשר להפריד זה ביחד..מה שכן עדיין אתן דוגמא קטנה..אם הלכתי לישון צהריים הייתי רוצה עדיין שהפלאפון יקבל שיחות רגיל בגלל שגם הקו הפרטי מחובר למערכות מסויימות...רק בלי הצליל והרטט. זה באמת פעולה שחפרתי רת האינטרנט ולא מצאתי פתרון.