Original topic:

מאוכז מאוד מהמצלמה - s20 ultra

(Topic created on: 02-10-2023 01:10 PM)
258 Views
ShikoHayoun
Active Level 1
Options
Galaxy S
הלואי ויש איך לעזור לי, המצלמה פתאום התחילה לצלם מאוד מטושטש. לא קיבלה מכה ולא כלום. ניסיתי לעשות עדכון ולא עזר. 
יש לי את הפלאפון שנתיים בסך הכל ועבורי המצלמה היא הדבר הכי חשוב במכשיר אז זה ממש מבאס.
מישהו יודע איך איך אפשר לסדר את זה?
20 Comments
kobi-dadon
Expert Level 5
Galaxy S
יש לך דרך להעלות תמונה / סרטון איך זה נראה ?
ShikoHayoun
Active Level 1
Galaxy S
ניסיתי לעשות פוקוס על המדבר המצלמה על דעת עצמה מתפקסת על שטח מאוד קטן מתוך התמונה ורק על הקרוב ביותר שבמקרה הזה זה היה השולחן. כל שאר התמונה מטושטשת ונראית גרוע. זה ממש לא היה ככה. 20230210_101812_1000016358_1676017094.jpg
Kfeer
Expert Level 4
Galaxy S
המצלמה יוצרת אפקט של עומק שדה כאשר אתה מתמקד באובייקט שנמצא במרחק אחר מהאחרים הוא בפוקוס והם לא, כמובן שיש עיבוד שמוסיף לבידול הזה. בינתיים רק בexpert raw עם one ui 5.1 אפשר לצלם בפוקוס שאינו נקודתי וכך לבטל את אפקט עומק השדהScreenshot_20230201_194211_Expert RAW_remastered.jpg
אריקו
Expert Level 5
Galaxy S
מטושטשת בכל צילום,צילום מקרוב?
ShikoHayoun
Active Level 1
Galaxy S
כן. הוא מתפקס רק על משהו אחד ומטשטש מאוד את כל השאר. למשל אם אני מצלם שני אנשים יחד אז אחד מהם יהיה מטושטש ואחד יקבל את הפוקוס.
אציין גם שאף אפקט של המצלמה לא מופעל כך שזה לא ברור מדוע הוא מפקס אוטומטית ומטשטש את השאר.
kobi-dadon
Expert Level 5
Galaxy S
נתחיל בזה שתראה על איזה מצב אתה במצלמה וכמו כן תראה למעלה איזה איכות בחרת (רזולוציה ) וכמובן לראות אם יש לכלוך בעדשה או נכנס משהו
ShikoHayoun
Active Level 1
Galaxy S
בדקתי את אלה וגם עשיתי עדכון. זה לא נראה בגללם.

ניסיתי את כל האיכויות המוצעות והן לא עזרו.
kobi-dadon
Expert Level 5
Galaxy S
זה שאתה עובר בכל העדשות ? גם ברחבה גם בזום ?
ShikoHayoun
Active Level 1
Galaxy S
ניסיתי, לא עבד.
תודה לכל העוזרים! נראה שאין הסבר או דרך ברורה לטפל בזה. מבאס ממש אבל לפחות עזר לי להבין שלא כדאי לקנות את האולטרא 23 😕