Original topic:

דיווח: כנראה בסדרת S24 לא יהיה זום משתנה

(Topic created on: 06-08-2023 01:53 PM)
116 Views
NoamMeir
Expert Level 5
Options
Galaxy S
לאחר כמה שמועות בהן סדרת S24 תגיע עם מערך צילום חדש בו יהיה זום משתנה, דיווח חדש מציג כי מערך הצילום בסדרת S24 ככל הנראה יהיה זהה למערך הצילום בסדרת S23.

image

הדיווח המעודכן מציג כי דגם האולטרה צפוי להגיע עם 4 עדשות, מה שאומר שכנראה לא תהיה אופציה לזום משתנה - כי אם כך, מערך הצילום היה כולל בתוכו מספר עדשות קטן יותר.

image

מה שכן, ככל הנראה צפוי להגיע שינוי תוכנתי במערך הצילום, אך לא חומרתי - דבר שדי מבאס, כיוון שאני לא חושב שנראה משהו שלא ראינו עד כה. אני באופן אישי מאוד ציפיתי לראות שינוי דרסטי במערך הצילום ובעדשות, כדוגמת הזום המשתנה, אך נראה שנצטרך לחכות קצת יותר זמן בשביל לראות שינוי כזה.

מה דעתכם? מבואסים שהזום המשתנה כנראה לא יגיע בסדרת S24? האם זה דבר שצפיתם אותו מראש?

6 Comments
Galaxy S
הציפייה העיקרית שלי מה-S24 היא לפחות לשמור על ההצלחה האדירה של ה-S23 מבחינת ביצועים (שבב), סוללה ועוד.
נחום
Expert Level 5
Galaxy S
תודה על השיתוף נעם. מאכזב.
Shlomo_d
Expert Level 2
Galaxy S
כן, די מבואס. מקווה שזה לא נכון..
Galaxy S
העיקר שישמרו על התפקוד של המכשיר - מעבד-שבב-סוללה. הגיעו בסדרה הזו לנקודת איזון מצוינת ואני יכול רק לקוות לעוד שיפורי ביצועים שכאלה.
לגבי עדשה עם זום משתנה..?
זה רעיון שרץ כבר שנים ויש איתו לא מעט בעיות/מגבלות חומרה במערך כזה קטן, כמו למשל מפתח הצמצם היחסי בזמן זום, עיוותי פרספקטיבה ונפילות אור בקצוות.
לי אישית זה לא ממש מפריע. גם במצלמות הרגילות שלי אני מעדיף עדשות קבועות.
השיפור שאני אשמח לראות זה חיישנים באותה הרזולוציה (למעט החיישן הראשי ה 200mp) כך שעדשות ה 0.6, ה3 וה10 יהיו עם 12mp מלכתחילה וללא צורך באינטרפולציה (ניפוח) של התמונה הסופית ועוד משאלת לב - מפתחי צמצם גדולים יותר בעדשות הטלה.
Galaxy S
תודה על השיתוף נעם

אני מוכן לוותר על הסבב הזה אם המשמעות היתה אומרת לקבל פיצ'ר לא מוכן
דחיה תמיד עדיפה על מוצר לא טוב כי התיקון ייקח הרבה יותר ויפגע באמון בך

המצלמה גם ככה מצוינת אז נחכה עוד קצת 🙂
APhoto4u
Expert Level 5
Galaxy S
תודה רבה על השיתוף.
בכל זאת מדובר עדיין בשמועה 😉