Original topic:

בעיית תקשורת מעיקה עם ה 21 אולטרה

(Topic created on: 05-26-2021 07:52 PM)
876 Views
AlphaCygni
Active Level 5
Options
Galaxy S
בעיה שהועלתה על ידי בקבוצת בעלי ה s21 בפייסבוק ואומתה ע"י מס' משתמשים ונראה שנדרש לשם כך עדכון תוכנה במכשיר.

לעיתים נוצר מצב שכשנעשה שימוש בתעבורת נתונים סלולרית, כשנכנסים עם המכשיר לאיזור עם קליטה חלשה/אפסית וחוזרים לאיזור עם קליטה תקינה, גישת האינטרנט נפגעת בצורה כזו שחלק מהאפליקציות ממשיכות לקבל גישת אינטרנט תקינה בעוד אחרות לא מקבלות גישה כלל. לדוגמא - אפליקציית חדשות 12, ה Play Store של גוגל, כרום ואפילו הבדיקה להמצאות עדכון חדש למכשיר - כל אלו לא מצליחים לקבל גישת אינטרנט סלולרית בעוד אפליקציות כדוגמת וואצאפ, פייסבוק ואינסטגרם נראה שממשיכות לפעול כרגיל מהבחינה הזו.

תחילה היו כאלה שטענו שהגבלת המכשיר לדור רביעי או שלישי פותרת את זה - ניסיתי והבעיה ממשיכה לחזור לסירוגין.
 בהמשך הועלה חשד שמדובר בבעיית תאימות עם רשת פלאפון, אך גם לקוחות פרטנר וסלקום מלינים על אותה התופעה. לבינתיים הפתרונות היחידים לתופעה הם הכנסה והוצאה של המכשיר ממצב טיסה או הפעלה מחדש למכשיר.

אני תוהה אם ניתן להעביר את העניין הזה לבדיקה מעמיקה כי מדובר בתופעה מעצבנת למדי שמקורה ככל הנראה נעוץ במכשיר.

אני מדגיש - התופעה משתחזרת אך ורק כשנעשה שימוש בתעבורת נתונים סלולרית וכשנכנסים לאיזור עם קליטה בעייתית ולאחר מכן חוזרים לאיזור עם כיסוי מלא. בגישת WiFi נראה שהכל פועל כשורה.
25 Comments
oriyakov
Expert Level 5
Galaxy S
יש לי את זה עכשיו ב21 אולטרה והיה לי בa51
oriyakov
Expert Level 5
Galaxy S
גם עם wifi
0 Likes
EladSolomon
Expert Level 5
Galaxy S
נסה לשחזר את התופעה ולאחר מכן שלח דו"ח שגיאות בצירוף יומן מערכת דרך Samsung Members > קבלת עזרה > דוחות שגיאות.

תאר את התופעה, ובתחתית העמוד וודא כי שליחת יומן המערכת מאופשרת.

https://contents.samsungmembers.com/v/share/article/כיצד-לדווח-על-שגיאות-באמצעות-Samsung-Members
Roee
Active Level 8
Galaxy S

היי,

תודה על המשוב ועל התיאור המפורט של הסימפטום.

קיבלנו מס' פניות בנוגע לנתונים ניידים, בדקנו ואכן מצאנו שזה נובע מבעיית כיסוי בצד הרשת.

מה שאתה מתאר כאן שופך אור חדש ויכול לסייע לנו מאוד למקד את הבדיקה שלנו.

אשמח מאוד אם תוכל לשחזר את התקלה ולאחר מכן להעביר לנו דו"ח שגיאות עם פירוט לגבי היישומים שמקבלים גישה ואלו שלא כמו שעשית כאן.

אדאג לטפל בזה באופן אישי ולעדכן אותך וכאן בקהילה על הממצאים.

תודה.

oriyakov
Expert Level 5
Galaxy S
רועי,זה קרה לי מלא בs21 ultra שלי ובA51 שלי שלחתי דוח שגיאות פעם ואף אחד לא עננ
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
Galaxy S

היי אורי,

בדקתי את היסטוריית הפניות שלך וכולן נענו.

כעת קיבלתי את הדוח האחרון, בדוח אתה מתאר תופעה שונה מזו.

אני מעבירה אותו לבדיקה, התשובה תישלח באפליקציה עד 14 ימים.

0 Likes
oriyakov
Expert Level 5
Galaxy S
אני ישלח שוב ותזרז את זה?
0 Likes
AlphaCygni
Active Level 5
Galaxy S
תודה לכם - יבוצע בהזדמנות הקרובה כשמשתחזר.
AlexBond
Active Level 3
Galaxy S
גם אצלי יש את אותה הבעיה.. s21 ultra.
חשבתי בהתחלה שהבעיה באמת בחברת הסלולר, עברתי בין כל החברות והבעיה לא נפתרה.. בעיה שמאוד מציקה ומטרידה בחיי היומיום.