Original topic:

בעיית פוקוס s21 ultra

(Topic created on: 05-13-2022 05:06 PM)
221 Views
D10S
Active Level 1
Options
Galaxy S
לדעתי זה הזיה שמכשיר שנקנה בסכום נאה של 4700 שקלים יש לו בעיה רצינית מאוד במצלמה שבשביל זה התכנסנו 
יש באג בפוקוס מעדכון תוכנה ששוחרר מלפני כמעט שנה 
יש את הבאג הזה למלא אנשים וסמסונג אומרת לך שים את המכשיר ל10 ימי עסקים! אם יש לך אחריות בכלל. לא הייתי מוכן להפקיד את המכשיר ל10 ימים כי הם הציעו לי מכשיר בשווי 800 שקל לאחר שאמרתי לנציגה בחנות שאני עובד עם הטלפון והמכשיר ב800 שקל יקרוס לי כל דקה.
אחרי שנגמרה לי האחריות הם מתנערים בכלל מהבעיה 

7 Comments
Galaxy S
לא מכיר/לא נתקלתי בבעיה הזו ואני עם המכשיר כבר תקופה...(ולא כל כך הבנתי מהסרטון מתי זה קורה ומה בדיוק)
0 Likes
D10S
Active Level 1
Galaxy S
בעיית הפוקוס היא במצלמה העיקרית 1.0 שמגדילים ל3.0 הפוקוס מתאפס על עצמו לא כזה קשה להבין מהסרטון
תרשום בגוגל s21 ultra camera focus issues ותראה לכמה אנשים יש את הבעיה הזאת
0 Likes
Vallhalla
Active Level 10
Galaxy S
לא מכיר את התקלה, לי אין את הבעיה הזאת
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
Galaxy S

היי,

אחריות היצרן על המכשיר כוללת שירות של תיקונים במסגרתה, לפני התיקון המכשיר נכנס לאבחון כדי לבדוק אם מדובר בתקלה או קושי תפעולי. התקלה שאתה מתאר אינה מוכרת בדגמים אלו ואני מציעה לבצע את הפעולות שהוצעו בפוסט הקודם שלך בנושא.

לפוסט הקודם היכנס לקישור-

https://bit.ly/3LfDLRe

0 Likes
D10S
Active Level 1
Galaxy S
עשיתי את הפעולות האלה כמה וכמה פעמים לא היה שיפור
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
Galaxy S

לא התקבל דוח שגיאות שמדווח על התופעה.

ממליצה לעקוב אחר השלבים הבאים ולשלוח דוח שגיאות-

ביישום 'Samsung Members' > קבלת עזרה > דוחות שגיאות > בחר בנושא המתאים > בעמוד החדש שהופיע, מומלץ להמתין 3-4 דקות על מנת לאפשר למכשיר ליצור את יומן המערכת
חשוב מאוד לא לצאת מהיישום מאחר ובזמן הזה המכשיר אוסף את נתוני המערכת ויוצר את הקובץ.
לאחר מכן וודא ש'שליחת יומן המערכת' בתחתית המסך מסומן בV ושלח את הדוח.

0 Likes
איףףףף
Active Level 1
Galaxy S
גם לא יעזור!! בעייה של כולנו וחבל ממש שככה סמסונג מתנהגת
0 Likes