Original topic:

בעיות במצלמה באפליקציות צד שלישי

(Topic created on: 10-29-2020 12:12 AM)
273 Views
Fakerman
Active Level 1
Options
Galaxy S

Front (Selfie):
When using selfie cam on any app (WhatsApp, Instagram, TikTok) the result is too "zoomed", 
You see much less background compared to normal mode selfie on stock camera app

I made a short video demonstrating the difference: https://photos.app.goo.gl/xP3D9ey9PtB5zVBV6

I guess this is because Samsung API forces the 3rd party app the Full resolution while it should force 9:16

Back:

Seems that some apps (I found it only on WhatsApp but not on Instagram) are forcing the WIDE camera only

This results in poor focus and quality: https://photos.app.goo.gl/3vzBccHUiJQhZwCA8 
0 Likes
7 Comments
Galaxy S
בעיה ידועה, צריך לדווח על כך לסמסונג.
Fakerman
Active Level 1
Galaxy S
זה בדיוק מה שעשיתי, גם בממברס הגלובלי, גם ברדיט, ועכשיו גם פה.
מסתבר שזה באג שהתחיל עוד מ S9

לא יכול להיות שמוצר פרימיום עם מצלמה איכותית יוציא תוצאות גרועות בכל האפליקציות של הרשתות החברתיות
0 Likes
Lior
Community Manager
Options
Galaxy S
היי @fakerman,

כל היישומים שציינת בפוסט הם יישומים צד ג'.
זה אומר שהמפתחים שלהם צריכים לבצע התאמות תוכנה למכשירים שלנו כדי לנצל את יכולות המצלמה המעולות שלו.
גם אני חווה את התופעה הזו והעברתי משוב ליישומים עצמם ובנתיים כפתרון זמני (ברור שלא הכי נוח) מצלמת מהיישום המובנה במכשיר.
0 Likes
Fakerman
Active Level 1
Galaxy S
הי לירון,
כל האפליקציות שציינתי בפוסט הם היישומים המובילים בפליי סטור והמשומשים ביותר בפליי סטור.
הפתרון הזמני לא רלוונטי אם רוצים להשתמש בפילטרים מובנים של האפליקציות או יכוחות העריכה שיש בטיקטוק

בעיית הסגמנטציה באנדרואיד ידועה לי, אבל הייתי מצפה גם מסמסונג לעשות מאמץ ולדחוף את יצרני האפליקציות לעשות את ההתאמות או אפילו לדאוג שהאינטגרציה הקיימת של האפליקציות תקבל איכות טובה יותר.
סמסונג מתהדרים במצלמה מעולה ומתיימרים להיות
iPhone Killer
כשבפועל אייפון 6 מצלם באינסטגרם באיכות יותר טובה מהגלקסי אולטרה
זה אבסורד ועצוב
ואגב בפיקסל זה הרבה פחות מורגש
הגלקסי האחרון שלי.
0 Likes
זקן
Beginner Level 2
Galaxy S
מושת
0 Likes