cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şebeke sorunu

(Topic created on: 02-01-2023 10:08 AM)
208 Views
İbobay
Active Level 3
Options
Galaxy S

S22+

Son güncelme işe beraber
2g-3g giti 4,5 g ile internet girilmiyor 

image

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Konu hakkında şu işlemleri yapın.
Cihaz yazılımı güncel değilse güncelleyin yazılım güncellemelerini kontrol etmek için kurup yüklemek için şu işlemleri yapın.
Ayarlar> yazılım güncellemesi> indir ve yükle> sayfa içerisinde yazılım güncellemesi bulunursa gerekli önergeleri takip ederek güncellemeyi yükleyip kurun.
Ayrıca Yazılım güncellemeleri takvimini kontrol etmek için Samsung'un resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.
http://www.guncelmiyiz.com/
Cihazınızın yazılımı güncel olduğu durumunda sorununuz devam ederse cihazınızı sıfırlayın sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedekleyin.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Bu gibi yöntemleri yaptığınızda cihazınızdaki sorununuz çözülmez ise yetkili servis merkezinde kontrol ettirin cihazı.
Servis hakkında bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın. 4447711

View solution in context

5 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Ozaman sizin bulundugunuz yerde 3g baglantisi yok olsa ciyaz 3 g kendisi ayarlardi
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
Geçmiş olsun bende de şu şekilde evim merkezi yerde eski telefonumds mobil veri de wifi kalitesi varken bu telefon çok vasat üstelik 4.5 g dediği halde ama başka yere gidince ev dışı güzel çalışıyor anlamadım bende şebekem mi problemli
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Konu hakkında şu işlemleri yapın.
Cihaz yazılımı güncel değilse güncelleyin yazılım güncellemelerini kontrol etmek için kurup yüklemek için şu işlemleri yapın.
Ayarlar> yazılım güncellemesi> indir ve yükle> sayfa içerisinde yazılım güncellemesi bulunursa gerekli önergeleri takip ederek güncellemeyi yükleyip kurun.
Ayrıca Yazılım güncellemeleri takvimini kontrol etmek için Samsung'un resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.
http://www.guncelmiyiz.com/
Cihazınızın yazılımı güncel olduğu durumunda sorununuz devam ederse cihazınızı sıfırlayın sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedekleyin.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Bu gibi yöntemleri yaptığınızda cihazınızdaki sorununuz çözülmez ise yetkili servis merkezinde kontrol ettirin cihazı.
Servis hakkında bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın. 4447711
İbobay
Active Level 3
Galaxy S
Günceleme geldi iyicene bozuldu
İbobay
Active Level 3
Galaxy S
A8 2018 kulanıyorum harika çekerdi gidip 3 misli para verip bu eziyeti çekiyorum
En kısa zamanda samsung dan kurtulmak dileğiyle