cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarjda temas sorunu

(Topic created on: 01-19-2023 09:54 PM)
132 Views
özgür-s21
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Herkese iyi akşamlar, s21 kullanıyorum. Telefondan memnunum oldukça, bir küsuru hariç: şarja taktığımda bazen hiç takmamış gibi oluyor çıkarıp takmam gerekiyor bir kaç defa, ufak bir temasta yine şarj devre dışı kalıyor. Şarjda telefonu kullanmayı zaten düşünemiyorum bile. Not:kutunun içinden çıkan kablo ve orijinal şarj cihazı kullanıyorum. Hiç bu şekilde başına gelen var mı, garantiye mi göndermeliyim?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba özgür-s21,

Farklı bir orijinal Samsung şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsacihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi tavsiye ediyorum.
Samsung members> destek> hata raporları> çıkan sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini seçip tıkla> çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunlarınızı ayrıntılı bir şekilde yazıp sorununuzun sıklığına seçip hata raporunu gönderin.
Yetkililer cihazınızı kontrol ettikten sonra size yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden geri dönüş sağlayacaklardır.

Hata raporunda verilecek yanıtta sorununuz çözülmez ise veya hata raporunuza bir hafta içerisinde yanıt verilmez ise cihazınızı sıfırlayın.

Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.

Bu gibi yöntemleri yapmana rağmen sorun düzelmez ise cihazı samsung yetkili servis merkezine kontrol edilmesi için teslim et. Servis hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini ara. 4447711 not! Cihazınızın yazılımını en güncel sürümde kullanmayı ihmal etmeyin. Cihazınızın yazılım güncellemelerini kontrol etmek için kurup yüklemek için aşağıdaki işlemleri yapın.
Ayarlar> yazılım güncellemesi> indir ve yükle> Eğer sayfa içerisinde yazılım güncellemesi olduğu gözükürse oradaki gerekli yönergeleri takip ederek cihazınızın yazılımını güncelleyebilirsiniz güncel değilse.
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
Ben de de oluyor arada kabloyu adaptöre çıkar tak yap bi
Galaxy S
Usb girişini toplanmıştır,üfleyin ve yumuşak bir bez ile içini bastırnadan bir iki defa silin ya da berberler kullandığı mini fırçalar ile kontrol edin içini.
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba özgür-s21,

Farklı bir orijinal Samsung şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsacihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 

Teşekkürler.

MOD

0 Likes