cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şarj sorunu

(Topic created on: 08-25-2022 11:11 PM)
232 Views
AYLınn
Active Level 1
Options
Galaxy S

İyi akşamlar. Son güncellemeden sonra telefonum (galaxy S20F) şarj olmuyor. Süper hızlı şarj oluyor yazıyor ama batarya şarjda bile azalıyor. Güncelleme ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba??

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy S
Merhaba Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

View solution in context

7 Comments
Baris000
Beginner Level 2
Galaxy S
S20+ da nem algılandı sorunu ile karşılaştım. Uzaktan yardım aldım ve telefon artık hiç şarj almıyor açamıyorum.
Solution
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy S
Merhaba Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
AYLınn
Active Level 1
Galaxy S
Teşekkür ederim deneyeceğim.
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy S
Umarım sorununuz çözülür iyi geceler dilerim . 😊
ivjjjjjjjjjjj
Active Level 5
Galaxy S
Tek s20f de değil çoğu modelinde şarj olmama sorunu var
0 Likes
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy S
Anladım pek bilgim dahalimde değil ama bu konuyla ilgili daha fazla araştırma yapacagim
0 Likes
iingvk
Active Level 4
Galaxy S
**bleep** **bleep** yeniden baslatmayi deneyebilirsiniz
0 Likes