cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarj sorunu

(Topic created on: 10-13-2021 12:30 PM)
169 Views
sabriars
Active Level 6
Options
Galaxy S

S10+ kullanıyorum bazen şarj aletini takıyorum 6 7 saat gösteriyor dolum süresini fakat çıkartıp tekrar takıyorum düzeliyor sonra neden olur bu olay? Yaklaşık 1 yıllık telefon her zaman olmuyor bazen yapıyor bu sorunu.

11 Comments
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy S
Şarj soketine toz kaçmış olabilir ve bu yüzden şarj aleti tam oturmuyordur. Temizleyip tekrar deneyiniz.
0 Likes
sabriars
Active Level 6
Galaxy S
Ama temizlememe'me rağmen çıkartıp tekrar taktığımda düzeliyor bazen 2 3 kez çıkartıp takıyorum aynı problemden dolayı çok tuhaf yani.
0 Likes
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy S
O zaman farklı bir durum var. Bilenler yazarlar.
0 Likes
ouz1908
Active Level 1
Galaxy S
Data kablosu veya sarj cihazı başlığında problem olabilir. Data kabloları eğilip bükülmeden dolayı erken bozulabiliyor. Ben hızlı şarj data kablosunu senede en az 2 kez yeniliyorum.
0 Likes
sabriars
Active Level 6
Galaxy S
Telefonda teknik bir arıza olmasında kablo değiştirilir o sorun değil
0 Likes
Galaxy S
Başka bir kablo ile dene. Ama hızlı şarjı destekleyen kabloyla dene. Sorun yoksa önceki kablodandır
01a65
Expert Level 2
Galaxy S
Merhaba
Konu ile ilgili olarak cihazınızın incelenebilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum hata raporu şu şekilde gönderilmektedir uygulamalar ekranına Gelin Samsung members uygulamasını bulun tıklayın girin altta yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporları yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisind
Çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın gelen sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntıları ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kaydı verileri gönder yazan Bu yazı seçeneğini açık halde tutun sorunun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken Samsung Menderes uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin yetkililer cihazı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizlere bir geri dönüş sağlayacaklardır en
Nor
Cihazınızın yazılımını mutlaka güncelleyin yazılım güncellemelerini yapmazsanız cihaz hatalı ve sorunlu çalışacaktır yazılım güncellemelerini kontrol etmek için ve kurup yüklemek için şu işlemleri yapabilirsiniz uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayın girin yazılım güncelleme son güncelleme Bu yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden en yukarıda yer alan indir ve yükle yazan yazı seçeneğine tıklayın cihaz otomatikman yazılım güncellemelerini denetleyecek tir yazılım güncellemesi olursa oradaki adımları uygulayarak
Güncellemeyi yükleyin ve kurun cihazınızı da da mutlaka en az %50 şarj olması gerektiğini de unutmayın yazılım güncellemesi yaparken
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy S
Genelinde böyle bir sorun var
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aynı sorun bende de var orijinal olan başka şarj aleti ile denediğim zaman olmuyordu servise götürdüm şarj aleti ile birlikte sorun şarj aletinde çıktı.