cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarj kablosu soket plastiginin kırılması

(Topic created on: 01-03-2023 11:27 PM)
436 Views
sukito
Active Level 1
Options
Galaxy S

image

Merhaba. Telefonum 2-3 haftalık. Şarj kablosu ve aletine gözüm gibi bakıyorum. Ama şarj ucunun plastiginde fotoğraftaki gibi bir çatlak farkettim. Ben yapmış olamam çünkü devamlı kılıfında. Muhtemelen kendi kendine çatladı. Ne yapmam gerekli servise mi göndereyim aldığım yeremi (vatan) gideyim?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba sukito,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

12 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Hiçbirşey yapma kullan böyle. Yapıştır ya da bantla, sonuç alamazsın servisle .
Galaxy S
Servis sucu sana atar,sadece Zaman kaybı olur.Yeni al ya da bantla kullan.
sukito
Active Level 1
Galaxy S
Yapıştırmak yeni almak kolay. Ama yeni alınmış bir cihazda bunu kabul etmek yanlış bence.. bir servisle şansımı deneyeyim. daha önce kimseye yapmadığı halde şarjda yanan şarj aletini Apple değiştirmişti. Görevliler falan şok olmuştu.
Galaxy S
"Apple değiştirmişti" diyorsun,Samsung değil.Yinede dene şansını😉
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Şarj aleti garantiye girmiyor.
İlk alınddığında kırık olduğunu aldığınız yerde görseydiniz yenisi ile değişim yapmak mecburiyetindelerdir.
Bildiğim kadarı ile de açıp kontrol ediliyor orada çünkü ben aldığımda görevli adam kutuyu getirdi kutunun poşetini yırttı telefonu kontrol ettik kırık,çizik,ekranda sorun var mı diye içindekileri de kontrol ettik adaptör kablo diğer sim çıkartma iğnesi vs vs kontrol ettik sorun yoktu
sukito
Active Level 1
Galaxy S
Sorun yoktu daha sonra ortaya çıktı. Eski telefonda kullandığım kablolalar ne hallere girdi. Şarj aleti çıkmıyor zaten. Kablo içinden çıkıyor sonucta
Developers
Active Level 1
Galaxy S
Şarj aleti nasıl garantiye girmiyor daha yeni kablo ve adaptörümü değiştirdiler hocam
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy S
Ya bantla gitsin bişey olmaz
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Şarj kablosu soket plastiğinin kırılıyor mu ya ne kadar saçma şey bende ki şarj kablosu plastiği normal gözüküyor şarj kablosu soket plastiğinin kırılması ilginç