cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarj aleti hızlı şarj etmiyor

(Topic created on: 09-25-2021 12:56 PM)
211 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

S10e cihazımın kutusunun içinden çıkan şarj aletini kullanıyorum son zamanlarda şarja taktığım da hızlı şarj yapmıyor adaptörü 2 3 defa takıp çıkarıyorum ancak o zaman hızlı şarj yapıyor.  Bu adaptörü değiştirmem gerekiyor mu zarar verir mi?  Ayrıca servise götürsem garanti kapsamında değerlendirilir mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Samsunggkullanıcısı,

Farklı bir orijinal Samsung hızlı şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
10 Comments
RecepF
Expert Level 5
Galaxy S
Genelde telefonunuzu cebinize koyduğunuz zaman içine toz giriyor zamanla birikiyor buda telefonun pinleri iyi temas etmesini engelliyor hızlı şarjda yavaş doldurmaya neden olabiliyor bazen de hata verebiliyor kürdan yardımıyla hasar vermeden Şarj yuvasını temizleyebilirsiniz Kablo kırılma ihtimalide olabilir

Tanılama bölümünden şarj testi yapabilirsiniz sorun devam ederse bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin veya en yakın yetkili servise götürün

Yukarıdaki konu belki fayda etmeyebilir yinede kontrol edin tahminimce çoğu modelde bu hızlı şarj sorunu meydana geldi
Galaxy S
Adaptörü alıp pazartesi günü servise gideceğim ben de ara sıra hiç şarj almıyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Değişim yaparlar mı acaba ücretsiz
Galaxy S
Bilemiyorum size duruma göre doğrudan mesaj atarım
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Teşekkür ederim
Galaxy S
Rica ederim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Teşekkür ederim bazen şarja taktığım zaman şarj kablosunu kontrol edin diyor takıp çıkarıyorum sorun yok
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
Aynı sıkıntıyı bende yaşıyordum servise götürdüm. Garantisi bitmemişti. Kontrol edelim dediler sanırım o ara test ettiler. Görevli beyefendi adaptörde sorun olduğunu söyledi ve adaptörüm yenilendi. Sizde de aynı sıkıntı olabilir servise gitmenizi öneririm.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Teşekkür ederim
0 Likes