cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarj Soketi Uyarısı

(Topic created on: 10-31-2021 10:01 AM)
156 Views
MajereRias
Active Level 4
Options
Galaxy S

İyi forumlar herkese. Sabah rutin olarak şarjdan çıkarttığım telefonumun,şarjdan çıkartmamla nem algılandı uyarısı vermesi bir oldu. Oysaki ne sıvı teması ne de hata verecek kadar kir teması mümkündü çünkü şarjda idi. Ne yapmalıyım?

29 Comments
MajereRias
Active Level 4
Galaxy S
Teşekkürler
0 Likes
generalwizard
Active Level 6
Galaxy S
Telefon ne
MajereRias
Active Level 4
Galaxy S
S10e hocam
generalwizard
Active Level 6
Galaxy S
S10 da denemiştim
generalwizard
Active Level 6
Galaxy S
Şimdi sorun yok
MajereRias
Active Level 4
Galaxy S
Ne yaptınız da sorun geçti?
generalwizard
Active Level 6
Galaxy S
Bişey yapmadım işte
generalwizard
Active Level 6
Galaxy S
Uyarı verdiğinde telefonu acil moda almıştım acil modda şarjı bitti sonra taktığımda açıldı
generalwizard
Active Level 6
Galaxy S
Tavsiye değildir sadece ben ne yaptığımı anlattım
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba MajereRias,

Cihazınız açık konumda ise sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes