cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şaka gibi s21 pil süresi.

(Topic created on: 02-03-2023 11:35 AM)
310 Views
YASARPRTKL-S21
Active Level 7
Options
Galaxy S

image

Adminler lütfen hazır cevaplar yazmayın. Önerileriniz çözüme ulaştırmıyor. Hepsini uygulamama rağmen...
10 Comments
Galaxy S
Fotoğraf yüklenirken 40 oldu.. 😑
Berkayz
Active Level 4
Galaxy S
Benim S21 de enteresan ekran süreleri veriyor bir gün bir bakmışsın 7 saat ekran süresi vermiş, diğer gün 3.5 saat almisim kullanım vs. Hersey aynı bende çözemedim bu durumu.
Galaxy S
7 saati hiç görmedim :( cihaz 4 aylık
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Hocam teknoloji gerçekten şans işi mesela ben de 6 saat görüyorum (arada oyun da oynuyorum ) ama forumlarda görüyorum bazıları 4 saati zor görüyor ve maalesef bu ekran süresinin **bleep** etmesi tüm telefonlarda var ama maalesef bizim batarya kapasitesi düşük olduğu için çok **bleep** ediyor :(
NMKŞENER
Active Level 6
Galaxy S
1 yıllık s20fe Screenshot_20230203_024940_Device care.jpg
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy S
İyi değil
Galaxy S
Kesinlikle normal değil, hazır cevaptan kastınız kopyala yapıştır cevaplar sanırım. Ama normal olmadığı için telefondan tek başınıza yapabileceğiniz bir ayar olduğunu düşünmüyorum. Tek çözüm bence pil değişimi yapılmasıdır, umarım cihazın garantisi bitmemiştir.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Önemli veri varsa yedekledikten sonra cihazı sıfırlayın. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırladıktan sonra cihazdaki sorun düzelmez ise yetkili servis merkezine teslim edip kontrol ettirin. Samsung servisi hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayın. 4447711
ogzhand
Active Level 5
Galaxy S
Benim de kasım ayında aldığım cihaz aynı şekilde ekran açık kalma süresi 5 saati zor görüyor