cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ŞEBEKE SORUNU

(Topic created on: 04-09-2020 01:21 AM)
216 Views
Apome
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhabalar

1 ay öncesine kadar hiç bir sıkıntı yoktu. İstanbul'a geldigimden beri. Şebeke aniden gidiyor. Yani bildiğiniz ya telefonu kapatıp açmam gerekiyor ya da uçuş moduna alıp geri normale getirdiğimde kendine geliyor. Cihaz Galaxy S10. Hattım Vodafone ve müşteri hizmetlerini aradım ama bölgede herhangi bir sıkıntı yok. Arkadaşım da Vodafone kullanıyor ama onda öyle bir sıkıntı yok. Acaba ne olabilir sıkıntı kafayı yiyeceğim. 1 Aydır İstanbul'dayım. 
0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Apome,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınıza, farklı operatöre ait bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Merto
Active Level 6
Galaxy S
Merhaba ! yazılımsal bir sorun meydana gelmiş olabilir.Yetkili servisi arayaraka veya samsung com tr üzerinden sorunu araştırabilirsiniz.İyi günler dilerim
Apome
Active Level 1
Galaxy S
Teşekkür ederim.
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Apome,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınıza, farklı operatöre ait bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes