cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ısınma

(Topic created on: 02-23-2021 10:53 PM)
240 Views
kanarya17
Active Level 4
Options
Galaxy S

Arkasaşlae oyun oynarken cihaz aşırı ısınıyor neden olabilir cihaz s10+

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
İşlemcisinden dolayı yapabileceğimiz pek fazla çözüm yok
Oyunun grafiklerini düşür - Game Booster'ın ayarlarından oyun performansını güç tasarrufuna al - ekran parlaklığını düşür ve çözünürlüğünde

View solution in context

Solution
L4st
Active Level 10
Galaxy S
kılıfsız oynamayı deneyin veya güç modunu optimize değilse optimize yapıp yapıp oyun ayarından veya game booster plus ile fps sınırlayın veya dengeli ( bakiye ) moduna alın...

View solution in context

Solution
Princee90
Active Level 8
Galaxy S

ve yukardakilere ek olarak eğer sorun çözülmüyosa ve diğer uygulamalarda da ısınıyosa hata raporu gönderebilirsin ayrıca çok ısınıyosa da servise gitmen lazım ciddi bişi olabilir

View solution in context

7 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
İşlemcisinden dolayı yapabileceğimiz pek fazla çözüm yok
Oyunun grafiklerini düşür - Game Booster'ın ayarlarından oyun performansını güç tasarrufuna al - ekran parlaklığını düşür ve çözünürlüğünde
L4st
Active Level 10
Galaxy S
+1
Galaxy S
pubgde bayağı kasıyor telefon sence lineage os veya başka bir roma geçsem akıcıda olsun kasma gider mi
Solution
L4st
Active Level 10
Galaxy S
kılıfsız oynamayı deneyin veya güç modunu optimize değilse optimize yapıp yapıp oyun ayarından veya game booster plus ile fps sınırlayın veya dengeli ( bakiye ) moduna alın...
Solution
Princee90
Active Level 8
Galaxy S

ve yukardakilere ek olarak eğer sorun çözülmüyosa ve diğer uygulamalarda da ısınıyosa hata raporu gönderebilirsin ayrıca çok ısınıyosa da servise gitmen lazım ciddi bişi olabilir

kanarya17
Active Level 4
Galaxy S
telefonu Ekim de aldım yaklaşık 5 aydır daha yeni bugün oyun indirdim servislik sorun yoktur sanmam ama işlemci ve android 11 den kaynaklı olabilir çoğu kişi android 11 de bu tür sıkıntılar yaşamış oyun oynayan birisi değilim öyle deneme amaçlı şu an tel oyun kapadığımdan beri elimde soğuk ama 10 dk oyunda ateş gibiydi hata raporu demişsiniz moderatörler sıfırlamadan başka bitşey demiyorlar herşeye sıfırla acaba sıfırlayanların herhangi bir problemi çözüldü mü orası muamma
Galaxy S
ben yarın servise götüreceğim pubg akıcı 20 fps ve 51 dereceyi gördüm az önce