cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

İsınma ve dokunmatik

(Topic created on: 06-01-2023 04:02 PM)
187 Views
şevket8097
Active Level 6
Options
Galaxy S

Akadaslar s20 fe kullaniyorum telefon 39 dereceyi gormeye baslayinca genelde oyunlarda dokunmatik bazen algilamiyor ve oyunlarda can sıkıyor ne yapabilirim telefon normalken bir sorun yok sadece isininca boyle oluyor

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba şevko61,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
En basit yöntemi bir soğutma sistemi alabilirsin telefon için küçük fanlar var ya onlardan bahsediyorum ve kaliteli olanlar işe yarıyor youtube da inceleyebilirsin
yusufenes1232
Active Level 1
Galaxy S
Arkadaşlar samsun a20s kullanı yorum ve oyun eklentileri ve game launcher in gelmesi ni istiyorum oyunlarda daha fazla performans ala bilmek için
mustafa25efe
Active Level 1
Galaxy S
Dünden beri bendede var oyun oyniyamıyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S20fe modeli Ben de kullanıyorum oyun oynadığım zaman cihaz biraz ısınıyor sonra da parlaklığını kısıyor bu duruma ben de çok sinir oluyorum Zaten gözüm az görüyor telefon ışığı da kısıyor zar zor görüyorum bu sefer de hiç hoş değil Umarım yazılımla falan düzeltilir bu şikayetlerimiz.
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba şevko61,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes