cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

İphone 13pm vs samsung s24+

(Topic created on: 4 weeks ago)
229 Views
Lykıa
Active Level 3
Options
Galaxy S
13 pm ablamın, kendisi direkt sıfır aldı ve temiz kullandı. Şu anki telefonum A24 2 ay oldu alalı ancak 2 ay içinde pili resmen öldü şu an günde 2 kere şarja takıyorum o yüzden yeni telefon alıcam. Kamerası pil performansı ekranı iyi olsun yeter. Şimdi sizce evde hazır 13pm dururken ona mı geçeyim yoksa sıfır s24+ mı alayım? İkisi arasında ne gibi farklar var? Yapay zeka özelliği, one ui arayüzü benim dikkatimi çekiyor birde sabit 120hz alıyorum s24+ ile bu özellikler biraz daha yaklaştırıyor samsunga. 
18 Comments
Noova
Active Level 6
Galaxy S
Para bolsa s24+
0 Likes
S20feli5252
Active Level 6
Galaxy S
S24+ çok çok üst bi cihaz ama nerde beleş oraya yerleş diyerek 13pmyi al satmakla uğraşırım diyosan sat sattığın fiyata göre bi samsung al veya al kullan 13pmyi ama yinede sen bilirsin senin ne istediğine göre değişir
diotrich
Active Level 4
Galaxy S
İp13 pm, düz iphone olsa hayır derdim ama prolar farklı seviye ki düz ip 13 bile iyidir.
Lykıa
Active Level 3
Galaxy S
Peki samsungların yeni yapay zekası işe yarar mı? Birde one uiden sonra ios zorlar mı?
0 Likes
diotrich
Active Level 4
Galaxy S
Yani şöyle diyim ile yaramaktan ziyade biraz zevk işi geliyor. Özellikler zaten türkçe değil. Benim kullandığım tek yapay zeka ara sıra fotodan birilerini kaldırmak. Gemini geldi yeni onda çok işimi görüyorum ama zaten onu googledan da ulaşabilirsin. İphone arayüzü gayet basittir. Şuan s23 kullanıyorum daha önce ip kullanıyordum. Senin isteğin ne? Sosyal medya mı, fotoğraf video mu, oyun mu, zoom mu bunları göz önünde bulundur
0 Likes
Lykıa
Active Level 3
Galaxy S
Ağrılıklı olarak sosyal medya müzik vb ama fotoğrafta güzel manzarada çekerim ve 13pm yi denediğimde kamerası beni baya idare eder. Ama samsung ile karşılaştırma fırsatım olmadı. Siz iphonedan sonra samsunga geçerken ne gibi farklar hissettiniz?
0 Likes
diotrich
Active Level 4
Galaxy S
Samsunga geçmekten ziyade ben s23 e geçtim diyebilirim ya iphone 13 ya s23 geçecektim ve s23 daha cazip geldi ki pişman olmadım gayet memnunum ama pro modele geçsem proyu seçerdim yalan yok. Sosyal medya da artık kalite düşüşü hiçbir şekilde olmuyor ve gayet iyi kalitede içerik yüklenebiliyor yani bu konuda kuşkun olmasın bu yönden eski Android değil artık. Manzara çekimi olarak bence samsung daha başarılı ama kişisel çekim olarak ten rengine yaptığı o filtresi sevdiğim için iphone derim. Şöyle bir durumda var sen iphone dan çekip atsan bile andorid kullanan adam Android filtresi ile görüyor yani senin gördüğün renklerle görmüyor bu yüzden burda gözüne hangi filtre hoşuna giderse onu seç. Ben olsam 13 pm yerine gidip s24 almazdım çünkü kü 13pm çok kaliteli ve her türlü işini görecektir boş beleş para dökmeye gerek yok. Eğer ileride daha ayrı şeyler sunabilecek bir telefon çıkarsa onda değerlendir derim
Lykıa
Active Level 3
Galaxy S
Teşekkürler. Zaten üst düzey fotoğrafla falan uğraşmayacağım gittiğim yerlerde manzarayı çekeyim kendimi çekeyim o yeter. 13 pm geçeceğim. 2021 model ama yine ios 18 falan alıyor dahada güncelleme alır.
0 Likes
diotrich
Active Level 4
Galaxy S
S23 ile iphone 14 ten bile daha kaliteli üst düzey fotoğraf çekersin çünkü kameralar gerçek anlamda kaliteli ancak böyle bir şeyle günlük kullanımda kimse uğraşmaz. İp 13 pm iyidir şaşmana gerek yok. Seni uzun süre götürür ve memnun eder