cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

İnstagram

(Topic created on: 03-28-2023 07:38 PM)
113 Views
Karaprens61
Active Level 10
Options
Galaxy S

Arkadaşlar instagram görüntülu konuşunup kapatınca yüz tanıma çalışmıyor telefonu kapatınca düzeliyor... bu sorunla karsilasan var mi instagram da mi sorun var acaba?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba hayalperest61,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
gsysaa
Active Level 6
Galaxy S
Ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla.
Bölümünden cihazı sıfırlayın.
Sıfırlamadan önce önemli veri Varsa yedekleyin resim video ses dosyası gibi. Sorunumuzun çözülmediği durumunda yetkili serviste cihazı kontrol ettirin. Servis hakkında bilgi almak için Samsung destek hattını arayın. 4447711
0 Likes
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
Boyle normal ama ne zaman görüntülu konussam bu gidyor sifirladim ayarlari duzelmedi1680023891351.jpg
0 Likes
Galaxy S
İnstagramın verisini sil,düzelmezse kamera izni ile ilgili bir durum oldugu için teknik servis veya müşteri hizmetlerinden yardım al.
0 Likes
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
Hepsini yaptım bu normal arama yapinca normal olmuyorScreenshot_20230328_201737_Samsung Members.jpg
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba hayalperest61,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes