cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

İlginç bir sorunla karşı karşıya olan var

(Topic created on: 04-07-2024 09:59 PM)
429 Views
abdurrahims24ultra
Active Level 10
Options
Galaxy S
Sohbet grubumda bir s23 ultra kullanıcısının ifadeleri şu şekilde;

Herkese merhaba. Bu akşam beni çok rahatsız eden bir olayla karşılaştığımı **bleep** ettim. Namaz kılarken beni rahatsız etmesin diye telefonumu Uçak moduna aldım. daha sonra uçak modundan çıktıktan sonra baktım ve ağ yok uyarısı aldığımı gördüm. defalarca kapatıp açmama rağmen şebeke gelmedi. daha sonra telefon menüsünde dolaşırken IMEI numarasının olmadığını, *#06# Kombinasyonunda ise imei numarasının olmadığını **bleep** ettim. Telefonumu sıfırladım ve ağ geri geldi ancak tekrar Uçak moduna aldığımda IMEI tekrar kayboldu. Ayrıca hiçbir şekilde telefonun simlerini sim kart kısmından açıp kapatamıyorum. Telefonum henüz 3 aylık ve son güncellemeleri yaptım One UI 6.1 yüklü SM-S9180 modeli
var mı benzer durumla karşılaşan?

Cihaza dışarıdan müdahale yapılmamış. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Bir De samsung community açılan konu linkini bırakıyorum. Bu konuyu inceleyip bilgisi olan yazarsa sevinirim. 

23 Comments
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy S
Çok enteresan olay cidden
0 Likes
Galaxy S
Yıllardır samsung kullanıyorum ama Bu sorunu ilk kez görüyorum
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy S
Aynı şekilde hocam bende ilk kez duydum yani imei si çalınsa msj gelir gelmemiş de çok garip olay
0 Likes
Galaxy S
Cihaz Tayvan. Tr değil.
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy S
Hocam imei mi atmışlar o zaman işler değişir tabi
0 Likes
Galaxy S
Hiçbir şekilde müdahale yok. Orjinal herseyi.
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy S
Nasıl orijinal ya anlamadım
0 Likes
Galaxy S
Cihaza dışarıdan imei için müdahale yok yani.
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy S
Hocam yurt d. Cihaz neyle atıldı bu imei vahiy olarak inmedi ya bir yerde atılmış
0 Likes