cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Öneri

(Topic created on: 05-23-2021 08:09 PM)
23 Views
melisaa06
Active Level 8
Options
Galaxy S

Merheba arkadaşlar farklı bi konu açıcam yardımcı olirsaniz sevinirim şimdi bir tv var vga girişi var tv nin hdmi çıkışlı uydu cihazim var interneete dönüştici aparatlar mecvut vga girişini tv takıp hdmi uydududan dönüştürucye bağlasam görüntü aktarirmi sizce 

4 Comments
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy S
Evet ama ses için diyorsanız ses aktarımı yoktu.bi zamanlar ben böyle adaptör takmıştım yalnız ses aktarımı yoktu.yinede iyi araştırın bilenler yazacaktır.yanlış bilgi vermeyeyim görüntü varken ses yoktu diye biliyordum
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Evet vga to hdmı dönüştürücü mevcut. Bunlar bi ses çıkışlı olanları ve olmayanlar olarak 2 tip modeli var . Ses giriş çıkışlı olan modeli ni almak istediğinizi söylerseniz size o modelden verirler . İnternetten almak zorunda değilsiniz bulunduğunuz semtte elektronik tamir ile ilgili malzemeciler varsa onlardan bire bir alabilirsiniz
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba SAFİRR,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy S
Bende ver böyle dönüştürücü 20 lira felan internette veya TV tamircileri de var ses giriş yeride mevcut 20210523_200628_193640.jpg