cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ÖNERİ İSTİYORUM

(Topic created on: 02-14-2023 08:21 PM)
54 Views
kingkong0
Active Level 9
Options
Galaxy S

Arkadaşlar herkese selamlar. S10 kullanıcısıyım ve bu cihazın bataryası artık bana yeterli gelmiyor. Sizce bu cihazı verip, 5000 mah bataryası olan orta seviye bir cihaza geçmek mantıklı olur mu çok şey kaybeder miyim? A73, A52s veya bu yıl çıkacak A serileri gibi. Sizce mantıklı olur mu? (Üstüne para vereceğimin farkındayım)

18 Comments
BURchina
Expert Level 2
Galaxy S
Bence alacaksan kardeşim s serisi al daha iyi..daha hızlı daha stabilize kullanirsin .
kingkong0
Active Level 9
Galaxy S
Evet s serisi almak isterim bende tabii ki ama bütçem yok maalesef.
ForumA52s
Active Level 5
Galaxy S
Kardeşim ben Samsung a52s kullanıyorum şimdi sana şöyle söylüyeyim s10 2019 çıkışlı a52s 2021 yılının sonunda çıkmış bir cihaz arada 2 buçuk yıl var evet a52s çok iyi bir cihaz seni asla üzmez ama emin ol bundan 2 buçuk yıl önce çıkmış s10 dediğin cihaz amiral gemisi bir cihaz o cihazdan aldığın tadı a serisinde bulamazsın ama seni pişman da etmez alacak olursan a52s al a53 işlemci olarak iyi değil a52s ile a73 işlemci aynı fakat batarya ve kamera olarak a73 daha iyi fakat ben çok a73 kullanıcısında bu şikayeti gördüm ki ekran ışığı kısıkken ekranda yeşil leke izi çıkıyor a73 modellerinin çoğunda hatta a73 de değil sadece Samsungun 70'li serilerinin çoğunda bu sorunla ilgili şikayet yazan çok kişiyi gördüm alacaksam a52s al ama biraz daha beklerim dersen a54 ve hemen arkasından a74 çıkacak onları bekle derim
kingkong0
Active Level 9
Galaxy S
Teşekkür ederim.
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
bence s10 ömrünü çok kısa sürede tamamladı sizi a serisi pek mutlu etmeyebilir yeni a serisini beklemek daha iyi olur daha yeni olacak 74 büyük ihtimalle çıkmayacak yada son çıkan A7x olucak
kingkong0
Active Level 9
Galaxy S
Teşekkür ederim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bu yıl çıkacak a serilerinin fiyatı şu anki s20 fe ve s21 fiyatından farkı olmayacak.
A73 bile S20 FE ile aynı üstelik S20 FE sıvı soğutma,5g ve güncelleme dışında her türlü üstün
kingkong0
Active Level 9
Galaxy S
S20FE yerine A74 almayı tercih ederim açıkçası.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
A7x serisi sona erdi ve neden S20 FE değil?