cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Çok ısınıyor

(Topic created on: 10-03-2021 10:31 AM)
331 Views
ytdu_
Active Level 1
Options
Galaxy S

Yaklaşık 5 ay önce aldığım samsun galaxy s 20 plus aşırı derece ısınıyor ve şarjı %100 bile olsa kısa süre içerisinde bitiyor. Daha önce bu tarz sorunla karşılanşanlar oldu mu bilmiyorum ama çok büyük bir hayal kırıklığı

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ytdu_,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
13 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Yazılımsal soruna benziyor hata raporu gönderin samsunga.
ytdu_
Active Level 1
Galaxy S
Hata raporu alamıyorum ama sorun orada işte
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Benim isinma olmuyo sarj en yuksek ayarlarda 3,5 saat dayaniyo , ne kadar isiniyo senin
ytdu_
Active Level 1
Galaxy S
Ele alınamayacak derecede çok ısınıyor kamera ve bataryanın olduğu bölüm telefonu ilk aldığımda mesela 45 dkda şarj oluyordu hızlı şarj özelliğiyle güncellemelerden sonra 1.5 2 saati buluyor full şarj olması
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Bi servise falan gonder istiyosan guncellemeleri yapmadiysan yap Benim isinmiyo bile
0 Likes
ytdu_
Active Level 1
Galaxy S
Vallaha tüm güncellemeleri yaptım servise vercem geçici telefon vermeyecekler bir dünya da onun için uğraş dur 😄
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Samsung otomatik hazır cevap veriyor hata raporlarına maalesef bunu yapmayı kesmesi gerekiyor samsungun daha anlaşılır cevap verseler bizde bıktık otomatik hazır cevaplardan.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Isınma sorununa bir türlü çözüm bulamıyor samsung.Şöyle tek bir sağlam ve kapsamlı güncellemeyle hem ısınma hemde aşırı pil tüketim sorununu çözer samsung ama yapmıyor sorun burda.
0 Likes
ytdu_
Active Level 1
Galaxy S
Samsung bunu yapmazsa telefonu satıp geri Apple'a dönüş yapacağım gibi duruyor