cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Çağrı kaydetme

(Topic created on: 01-21-2023 06:05 PM)
262 Views
riddd
Active Level 4
Options
Galaxy S

Arama kaydı yapabilen uygulama varmı. Kullanan varmı yada. Karşı sesi de kaydedebilen. Kanunu yasağıdı şu du budu istemiyorum. Bende biliyorum kanunları. Önemli olan benim elimde bu özelliğin olabilmesi. Kanunu bilmemek mazeret değil sonuçta. O yüzden kısıtlamak çok saçma geliyor. 

11 Comments
Galaxy S
Çok uygulama var ama yasal olmadığını ve bunun suç sayıldığını,mahkemede kanıt olarak kullanılmayacağını unutmayın ki aksine siz izinsiz kayıt alırsanız siz ceza alırsınız!Play Store üzerinde bulabilirsiniz bu tür uygulamaları.Ayrıca ses kayıt uygulamaları iki tarafında sesini kaydeder.
riddd
Active Level 4
Galaxy S
Hiç biri çalışmıyor. Karşının sesini kaybetmiyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
3. Parti uygulamalar yalnızca sizin sesi kaydedip karşı tarafı kaydetmiyor.

Eğer siz illa istiyorsanız arama kaydetme yasal olan ülkelerin romuna geçebilirsiniz (Örn: Ukranya)
riddd
Active Level 4
Galaxy S
Eyvallah. O zaman bir soru daha ortaya çıkıyor. O romu kursam herhangi bir güvenlik açığı oluşturur mu
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Güvenli siteden indirirseniz sıkıntı olmaz misal ben şuan ukranya romundayim herhangi bir sıkıntı yok.
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Yapmayın yaptırmayın kazayla birinin eline geçerse size karşı da kullanılırsa özel hayatın gizliliğinden direk cezası var.
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Cagri kaydetme mahkeme karari ile jandarma polis bz kurumlar kaydetme haki vardir
riddd
Active Level 4
Galaxy S
Başka çare yok. İnsana ne dediğini ispat ettiremiyorlar
0 Likes
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy S
Telefon modeli ne
0 Likes