cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

ÇOK İLGİSİZLER

(Topic created on: 03-28-2023 12:52 AM)
296 Views
anil_aydin
Active Level 1
Options
Galaxy S

01.02.2023 tarihi 21.00 saatinde tanıtılan "Samsung S23 Ultra 512 GB" cihazını satın almak için 02.02.2023 tarihinde harekete geçtim. Online alışveriş yaparken herhangi bir yanlışlık yapmamak için öğlen saat 12 civarında müşteri hizmetlerini arayıp destek istedim.
Müşteri hizmetleri beni yaşadığım bölgedeki satış bayisine yönlendirdi. Adana'da irtibata geçtiğim satış bayisi yenileme indiriminin bir kısmını veremeyeceğini söyledi. Bende web sitesi üzerinden canlı desteğe bağlanıp destek istedim. Sistemsel sorun olduğunu ve telefon numaramı bırakmamı söylediler. Saat 20.45'de Samsung tarafından arandım sistemsel bir sorun olduğunu destek veremeyeceklerini ilettiler. Bende kendim satın almak adına 23.48 saatlerinde bilgisayar başına geçtim. Satın almaya çalıştığımda "bi yenilik yap" kampanyasındaki 6.500 TL ek destek 4.000 TL düşürüldüğünü gördüm. Bir sonraki gün arayıp 6.500 TL desteği alamadığımı, arkadaşlarımın satın alım yapabildiklerini satın alamayışımın Samsung Müşteri Hizmetlerinin destek vermemesi nedeniyle olduğunu belirten bir kayıt açtırdım. Müşteri hizmetleri bana konuyla ilgili 8 şubat tarihinde dönüş yaptı. 6.500 TL ek indirim desteğini yapamayacaklarını 4.000 TL ek indirim yapabileceklerini fakat aradaki 2.500 TL miktarının hediye çeki olarak verilebileceğini ilettiler.
Bende 6 şubat Kahramanmaraş depreminde bulunan bir afetzede olarak şu an evimin hasar aldığını ve ortalık sakinleştiği zaman alıp alamayacağımı sordum. Daha sonrada geçerli dedi müşteri hizmetleri. Evimden taşınmak zorunda kaldıktan sonra müşteri hizmetlerini arayıp satın almak istediğimi ilettim. Kendileri bana bu hediye çekini alamayacağımı söylediler. Nedeniyle alakalı çok defa müşteri hizmetlerini aradım, şikayette bulundum, mail ilettim, talep açtım ve hiç bir mantıklı dönüş alamadım.
- Değişim kampanyası için vereceğim Samsung Note 20 Ultra cihaz alacağım vakit takas fiyatı 18.500 TL iken şu an 17.500 TL
- Alacağım tarihte İlk alışverişe özel ikili kablosuz hızlı sarj aleti vakit geçtiği için şu an kampanyası devam etmiyor.
- Taahhüt ettikleri 2.500 TL hediye çekini vermiyorlar.
- Müşteri hizmetlerine sayısız defa talep, şikayet, mail açmama sayısız kere aramama rağmen çözüm odaklı konuşmuyor, kendi mağduriyetlerini gidermiyorlar.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba anil_aydin,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Soyle diyim . Kadar katiliyorum
0 Likes
anil_aydin
Active Level 1
Galaxy S

Mesleğim gereği işimin %80 ini telefonda yürütüyorum. 

anil_aydin
Active Level 1
Galaxy S

Mesleğim gereği işimin %80 ini telefonda yürütüyorum. 

biduryaa
Active Level 4
Galaxy S
Valla okurken bile yoruldum :)) Baya bi mücadele vermişsin arkadaşım inşallah mutlu sonla biter ne diyeyim bilemedim :)
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba anil_aydin,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes