cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

yardım edermisiniz

(Topic created on: 07-12-2020 03:31 PM)
77 Views
TheSemson
Active Level 6
Options
Galaxy Note

Ben j6 plus kasıyor  telefonumu değiştirme kararı aldım ve google de note 5 le kıyasladım ve note 5 daha iyi donanımı var diye note 5 kullanıyorum sorunum şu sabahları şebeke gidiyor öğlen gelip akşam tekrar gidiyor türkcell kullanıyorum ve şebeke gittiğinde arama ve sms tem hiçbir şekilde  yararlanamıyorum .

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
NOTE 5 işletim sistemi dışında a j m serisi cihazların tamamından üstün cihazdır.google play force 4glte indir
sorunun kalmasın.oradaki yorumları oku
avrupa heryerde herkes tarafından kullanılan program
TheSemson
Active Level 6
Galaxy Note
çok teşekkür ederim 🖤
TheSemson
Active Level 6
Galaxy Note
nasıl yapmam gerekiyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
lte umts yazan yeri sadece lte only seçip programdan çık
Sonra ayarlar bağlantı mobil ağ kısmından volte aramaları etkin kıl yapıyorsun hepsi bu
TheSemson
Active Level 6
Galaxy Note
cihazda volte diye seçenek yok
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
hattın volte aramaya açık mı
turkcell aktif hale getirmelisin
ayrıca cihazda bir değişiklik oldumu?
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba TheSemson,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bunun için bulunduğunuz konumda operatörün verdiği sinyal kalitesini alabilmek için;"Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Şebeke modu > LTE / 3G / 2G (otomatik bağlantı) veya 4G (LTE) aktif olmalıdır." seçilmelidir.

Uygulamalar > Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

Sorunun devamı halinde farklı operatöre ait sim kartı ile sinyal kontrolünü yapmanızı öneririz. Sorun tekrarlanıyorsa işlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Sorun hala devam ediyorsa lütfen en yakın Samsung servis merkezini ziyaret edin.

Servis iletişim bilgilerine link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD