cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

wifi arama

(Topic created on: 01-27-2020 11:12 PM)
400 Views
Hayroo
Active Level 2
Options
Galaxy Note

Reklamlarda çıkıyor şebeke çekmiyorsa wofo aram ile arayabilirsiniz diyor evde tel çekmiyor wifi bağlıyım arıyorum aramıyor bir **bleep** yok tum ayarları yaptim ama operatörü arayıp soruyorum wifi arama nedir ondan bile haberi yok cahil insanlari oturuyorlar kac tanesini aradım bilen yok

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy Note
ama az da olsa çekim olması lazım bu özelliğin kullanılabilmesi için benim a30 cihazımda çalışıyor

View solution in context

Solution
Bogicik
Active Level 6
Galaxy Note
Aradığınız kişinin cihazı veya operatörü Wi-fi aramasını desteklemiyorsa arama yaptığınızda Wi-fi araması hafif gölgeli gözükecektir eğer destekliyorsa Wi-fi araması soldakiler gibi mavi olacaktır ve arama ekranınızda HD arama yazacaktır. Wi-fi kesinlikle direk arama değildir telefonun az çektiği bölgelerde çağrı kalitesini düzeltmek için kullanılan bir protokoldür.

View solution in context

0 Likes
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy Note
farklı sim kart ve farkli wifi ile yine dene ama az da olsa telefonun cekmesi lazim eger cekmiyorsa islem basarisiz olur diger bilgileri de bogicik vermis zaten

View solution in context

0 Likes
15 Comments
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy Note
wifi arama direkt olarak telefonun çekmesini sağlamaz mevcut çekimi güçlendirir ve wifi arama wifi ye kurulu değil mi mobil ağa değil o yüzden de olmayabilir
0 Likes
Hayroo
Active Level 2
Galaxy Note
wifo kurulu eve mobil ağ secili değil
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Turkcell ;Vodefone de var Wifi arama diğer operatörlerde bulunmamaktadır..
#D
0 Likes
Hayroo
Active Level 2
Galaxy Note
vodafone
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
cihazınızn modeli nedir
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Note 8 lerde olması lazım
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Ayarlar > Bağlantı > Wifi Araması
adımları izleyin (Bende wifi araması yok çünkü operatmr desteklemiyor. Bu aımları izleyin ) (Hatırladıpım kadarıyla yol bu)
#D
0 Likes
Hayroo
Active Level 2
Galaxy Note
evet note 8 wifi aram acik fakat bir faydasi olmuyor telefon çekmedigi yerde gene aramiyor bir fayda sağlamıyor guclendirmiyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Wifi ye bağlı olması lazım çalışması için. Güçlendirir mi orası tartışılır fakat wifi den aranır.
Hani Galaxy Wath / Sport serisi, Huawei Watch /Watch gt serisi , Apple Watcj serisi wifi aramasını kulanabiliyor.
yani wifi ye bağlı olmak lazım birde telefonun çekmemesi lazım bu özellik kullanabilmesi için
#D
0 Likes