cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

sarj çabuk bitiyor

(Topic created on: 03-29-2021 05:31 PM)
136 Views
ronnin
Active Level 4
Options
Galaxy Note

Samsung note 10 lite kullanıcıları sizinde şarjiniz çabuk bitiyor mu? Cevap verirseniz sevinirim 

8 Comments
cybercider
Active Level 7
Galaxy Note
Evet bitiyor. Birazcık kullanınca şarj yüzde 1,2,3 gidiyor görüyorsun yani. Totalde max 22 saat gidiyor 6 saat ekran süresi. Sözde amoled ekran daha tasarruflu ama işlemciden olsa gerek kullanmıyorken bile şarjı azalıyor.
ronnin
Active Level 4
Galaxy Note
anladım teşekkürler ilginiz için ben telefonu yeni aldım da 2 hafta oldu ekran süresi 7 -8 saat alıyorum sosyal medya YouTube felan oyunsuz yani bi sormak istedim sizlere birde oyun denemesi yaptım aşırı ısınıyor sizde aynı durumu yaşadınız mı?
0 Likes
Galaxy Note
Normalde yoktu o sorun android 10 da fazla ısınmıyordu mesela pubg de,ama 11 e geçince aşırı ısınma oldu bir kaç gün içinde one ui 3.1 gelecek orda düzelteceklerini düşünüyorum s10 serisinden bazı cihazlarda da aynisi olmuş 3.1 ile düzelmiş
0 Likes
ΓİЯΞЖ
Active Level 8
Galaxy Note
3.1 aldı zaten
0 Likes
Galaxy Note
Note 10 lite almadı hala?
ronnin
Active Level 4
Galaxy Note
anladım teşekkür ederim iyi günler
ronnin
Active Level 4
Galaxy Note
umarım düzelir bu sorun yoksa sıkıntı oluyor kullanıcılar için
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba ronnin,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak, cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

Durumun devamı halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​​

0 Likes