cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsungun kandirmasi

(Topic created on: 12-25-2019 03:48 PM)
137 Views
erkut77
Beginner Level 2
Options
Galaxy Note

Note 10 plus star wars serisi siparisler acildi sonra siparis verdik ucret bizlerden alindi urun yok megerse samaun bizlerden parayi topluyor sonra urunu getirtoyor. Kanimca samsung ekonomik krizde musteri hizmetleri 3 is gunu diyordu simdi ise 30 is gunu diyor. Yaf arkadas bir urunu satisa cikardiysan ve ucretini aldiysan ve faturasi cikti ise urun gonderilir yilbasi hediyesi alayim drdim paramla rezil oldum masallah samsung da ogrenmis yakinda artik once odr sonra tlf getiriyim derler. Madem elinizde cihaz yok neden satisa cikiyorsun madem o kadar gucun yokon siparis topla sonra urunu gonder resmen kandirma vatandasla alay etme yazik 

Samsungu savunan biri olarak yazik demekki diger firmalar hakli imos samsung batiyor deniyordu baksana bizden paramiz alindi urun yok YAZIKKK hic yakistiramadim boyle buyuk firmaya
0 Likes
3 Comments
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba erkut77,

Ben Eflatun, Samsung Forum moderatörüyüm.Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumunuz yetkili ekiplerimiz tarafınca detaylı incelenmiş olup sizlerle iletişime geçilmiştir. Ürününz 1 Ocak 2020 tarihi itibari ile gönderilecektir. İyi günler.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes
ObiwanSamsung
Active Level 3
Galaxy Note
sitede satin almadan once 1 Ocak 2020'den itibaren teslim edilecektir diyor. Sende baska bilgi mi var hocam?
billiejean
Active Level 2
Galaxy Note
hediyeye 12 bin tl verip ön sipariş yaptığından haberi olmayan da ne biliim 🙄🤣