cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

note 10 plus aramada ses problemi

(Topic created on: 03-27-2021 03:26 PM)
927 Views
ondersiv
Beginner Level 2
Options
Galaxy Note

Sayın ilgili,

Yaklaşık 6 aydır note 10 plus kullanıyorum, son 10 gündür telefonum da ara sıra ben aradığımda ses karşı tarafa gitmiyor, karşı tarafında sesi gelmiyor. ben kapatıp yeniden kaç kere ararsam arayayım sesim gitmiyor,fakat kapatıp o ararsa ses gelmeye başlıyor. Bir arkadaşımda da s20 ultra almıştı aynı problemi yaşadı nasıl çözebilirim problemi, ama her aramada olmuyor bu sorun.
4 Comments
rasit
Active Level 7
Galaxy Note
Members üzerinde ahize ve mikrofon testi yaparmisin interaktif kontrollerden 3 ihtimal var ya sorun donanımsal dir ya da yazilimsaldir 3 üncü su son akla gelecek sorun telefonun çekmediği bölgede olabilirsin
ondersiv
Beginner Level 2
Galaxy Note
çekmeme problemini düşündüm ama mesela karşı tarafı 3 defa aradım sorun aynı kapattık o beni aradı konuştuk,bilgi için teşekkürler
arslannnnnnn
Active Level 6
Galaxy Note
Kardeşim bende de bir ara oyle bir sorun vardı karsı taraf telefonu açıyordu ama sesim gitmiyordu ben bu sorunu volte aramasını açınca yasadım. Sesin gitmemesinin bir diğer sebebi de karsı tarafın şebekesinin iyi çekmemesinden dolayıydı yani herkesle olmuyor şu anda da volte açık belki seninde ondandır eğer volten açıksa kapatıp oyle dene
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba ondersiv,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Farklı bir sim kart ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes