cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

not 20 ultra

(Topic created on: 12-22-2020 07:46 AM)
206 Views
Mustafa0326
Active Level 1
Options
Galaxy Note

Not 20 ultra sarji cok cabuk tüketiyor acaba güncelleme ile bu sorun duzelirmi şimdiden teşekkürler bilgileriniz için 

8 Comments
dnzknbrr
Active Level 1
Galaxy Note
Güncellemeyle gitmez diye düşünüyorum, bataryasını değiştirtebilirsiniz .
Mustafa0326
Active Level 1
Galaxy Note
kardeşim cihaz daha yeni ama kullanan arkadaşlar varsa bide onların yorumunu almak lazım
0 Likes
alimert_S20FE
Active Level 8
Galaxy Note
evet yazılımsal bir sorunda olabilir telefonu interaktif kontrol yapabilirsjnz members uzerinden ardından bi telefonu sıfırlayın düzelmez ise yetkili servisi arayip goruşun büyük ihtinalle bize gònderin diyecektir
mehmednaim
Beginner Level 4
Galaxy Note
Bütün dünya S20 ve Note20 serisine en azından aylık güvenlik güncelleştirmelerini veriyor ama Samsung Türkiye onu göndermekten bile aciz.
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy Note
Yazılımsal bir sorunsa gelecek güncellemeler ile düzeltilebilir. İnteraktif kontrollerden pil sağlığını kontrol edebilirsin.
İncelenmesi içinse members uygulamasından hata raporu göndermeni tavsiye ederim.
Mustafa0326
Active Level 1
Galaxy Note
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar
42Can42
Active Level 3
Galaxy Note
ben kullandım ama sıfırladım güncelledim hiç şarjı gitmedi eğer giderse telefona çok bakıyon
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba Mustafa0326,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak, cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

Durumun devamı halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​​