cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

halen bixby Türkçeyi konuamiyor ne yapacam az daha samsung tan vazgeçecem

(Topic created on: 10-17-2021 10:05 AM)
250 Views
can_othman
Beginner Level 4
Options
Galaxy Note

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba can_othman,

Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
faruk07
Active Level 7
Galaxy Note
Tmm
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy Note
Merhaba,
Google Asistan kullanabilirsiniz. Zaten Bixby İngilizce'de de bir işe yaramıyor
Galaxy Note
Ben bixyb de bazen ekran kitlemede yada ekran götürüntüsü almak için çağırıyorum sonra yapıp gidiyor😂😂😂
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy Note
Allah seni sjsjs
Galaxy Note
Ama bazen siri gibi anlamadım deyipde uyku moduna alıyor kendisini ama o anda yine günlük rutin şakasını yapıp tekrar uyanıyor😂😂
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba can_othman,

Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes