cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

daha önce çok sevdiğim note serisini note⁵ son kullandığım

(Topic created on: 11-28-2020 12:09 AM)
131 Views
muslubeg
Beginner Level 3
Options
Galaxy Note

Evet çok çok çok üzgünüm ama bu note serisinde note 2 kullandım sorun yoktu note ⁴ note ⁵ ekran sapıttı kendi kendine kayıyor başka yere basıyorsun başka yer çıkıyor ekran donuyor vb neyse note 10 serisi çıkana dek daha bulaşmadım Samsung bile almadım ama sonra note 10 çıkınca belki düzelmiştir diye 5000 TL gibi bir nakit verip note10 lite aldım fakat buda aynı ekran sapıtıyor hatta bu yazıyı yazarken bile çok yordu beni  bu Samsung daki ekran kronik arızası nedir bilmiyorum ama bir daha almıcam 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba muslubeg,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
3 Comments
alimert_S20FE
Active Level 8
Galaxy Note
benimde kilit ekrandki ile ana ekrandkainin duvar kagidi ayji degil kilit ekrnai kaymiş gibi renkleri
ben006
Expert Level 5
Galaxy Note
not 10 lite uygun fiyat oldugu icin biraz sıkıntı var keske not 10 plus veya not 10 normali yada not 20 alsaydiniz devrim yapti onlarla telefon
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba muslubeg,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes