cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yaşanan BLUETOOTH sorunu için Önerim

(Topic created on: 12-09-2020 09:56 PM)
10868 Views
Limoncelloo
Active Level 9
Options
Galaxy Note

Merhaba Sevgili Dostlar, bluetooth otomatik açılıyor sorunu olduğunu görüyorum. Bütün ürünler bunu yapabilir. 

1-Ayarlar-konum-doğruluğu iyileştir-bluetooth taraması seçeneğini kapalı duruma getirelim.

2-Smartthings uygulaması - ayarlar simgesine - Wi-fi ve Bluetooth ‘u otomatik aç seçeneğini kapalı duruma getirin.

3-Hayat eve sığar uygulaması- hesabım bölümü- bluetooth bağlantısı seçeneğini kapalı duruma getiriniz .  Sorun bu adımlarla düzelmez ise Samsung Members üzerinden hata raporu göndermeleriniz gerekir.

18 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy Note
o kapali ama gene oluyor malesef ya konum sureki kapali tutulup ya surekli acik olmali
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy Note

yukarıda önerdiklerimi yap dostum

Burak_3b
Beginner Level 2
Galaxy Note

Samsung note 3 Bluetooth kapanmıyor sorun çözümü

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Note
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Hayat eve sığar uygulaması yüklüyse bu durum normaldir eğer yüklü değil ise sana tavsiyem

Ayarlar > genel yönetim >sıfırla >ağ ayarlarını sıfırlamanı tavsiye ederim faydası olacaktır
A71FanEdition
Active Level 9
Galaxy Note
note serisi bölümüne yazarsan daha çok cevap alırsın
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy Note
Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarina sifirla yapınız.
Hili1
Beginner Level 2
Galaxy Note

Merhaba bluetooht kendi kendine acilio kapatiyorum tekrar aciliyor ag baglantilarinida sifirladm yine olmadi 

MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy Note
Ayarlar - uygulamalar - sağ üst üç nokta - sistem uygulamaları - Bluetooth - depolama- veriyi sil yapın Düzelmezse burada interaktif kontrollerde Bluetooth testi yapın Samsung Memberrsa Hata raporu gönderin
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy Note
Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarina sıfırla yapınız.