cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Uygulamaların bildirim rozetleri yok.

(Topic created on: 07-07-2022 11:30 PM)
220 Views
marazimevt
Active Level 1
Options
Galaxy Note

Eski telefonum galaxy S6'ydı çok uzunca bir süre kullandım. Şimdi Note 20'ye geçtim. Note 20de bazı uygulamaların doğru çalışmadığını düşünüyorum. Mesela mesajlar uygulamasında okunmamış mesajların bildirimini panelden kaldırdığınız zaman mesaj rozeti de siliniyor. E-mail uygulamasında da aynı sorun var. Bildirim panelinden yeni e posta bildirisini kaldırdığınızda okunmamış mailiniz e-posta uygulamasında rozet olarak görüntülenmiyor. Şu an okunmamış 488 mailim olmasına rağmen mail uygulamasında 488 yazılı bir rozet yok, veya okunmamış 3 mesajım olmasına rağmen mesajlar uygulamasında 3 yazılı bir rozet yok.

image
E posta ve mesajlar uygulamalarında rozet görünmüyor gördüğünüz gibi.

image
Bu da eski telefonum Galaxy S6'dan bi ekran görüntüsü. Okunmamış maillerimin sayısı uygulamanın sağ üst köşesindeki rozette yazıyor.

Yukaeıdaki fotoğraflarla göstermeye çalıştığım sorunu nasıl düzeltebilirim?
3 Comments
UtkuMert
Active Level 6
Galaxy Note
Burada yazdığı üzere bu düzelmiyor.Screenshot_20220707-232830_Settings_20876_1657225796.jpg
marazimevt
Active Level 1
Galaxy Note
Whatsapp, telegram, signal gibi uygulamalarda bildirim panelinden kaldırsak da rozetler kalmaya devam ediyor. Eğer dediğiniz gibiyse bu yeni cihazlarda olan bir eksiklik bence. Bir marka hem gelişirken hem de geri gidemez, gitmemeli. Böyle düşündüğüm için bunun düzelebiliyor olmaaını umut etmiştim 😭
Solution
narcosis
Expert Level 5
Galaxy Note
dediğiniz şekilde rozet sayisi panelden bildirimi kaydirinca uygulama üstünden artık gidiyor.