cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

USB bellek görünüp hemen siliniyor.

(Topic created on: 03-13-2023 10:15 AM)
75 Views
Tünel
Active Level 1
Options
Galaxy Note

Merhaba 

1--NOT 10L 8gb lık usb belleğini takarak geçen sene birkaç defa kullanmıştım. 10 gün civarı tekrar kullanıp dışta aktardım. Şimdi baktım 5 şub ve 28 şub da güncelleme almışım. Belki güncelleme öncesidir. Buraya kadar çalışan flash şimdi çalışmıyor. Dosya ekranında usb yazıyor 10sn sonra satırdan silinip yok oluyor. Çıkar tak veya takılı iken kap-aç farketmedi. 2 gün sonra deniyorum yine aynı. 
 NE YAPMAM GEREKİYOR, BU güncellemeler insanları ferahlatan değil başa bela getiriyor di mi ?!?! ⁉️
?? Buraya yazıp fotoğraf gönder diyorlar da neresinden, ben göremiyorum. -İlet- var birde -etiket- var. Etiketin ne old bilmiyorum. 
2--@@ Soru soran nasıl resim göndersin. Cevap olarak hep uzaktan bağlan diyorlar da ben bir kere bağlandım rezil oldum. Tel fab ayarına döndürdü saatlerce boğuştum, bu mu yardım... Var mı cevap verebilen...
3--İlk kez 1.5 sene önce sms müzikle ilgili hatalarla ilgili şikayetim vardı, yazdım, mrk in yazılı cevapları tam rezalet di. Açıp sordum bu cevapları veren Kore mi TR mi, okumuş mu cahil mi diye!. Cevap, TR deki mühendislerimiz di! Lütfen son satırlara dikkat edin...
6 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy Note
+ tuşuna basıp video göndermen mümkün mü

Dosyalar uygulaması indirip denedin mi başka uygulamalarla
0 Likes
Tünel
Active Level 1
Galaxy Note
Bellek için diyorsanız resim ve video yok, göründü içine girdim çıktım kayboldu.
0 Likes
Tünel
Active Level 1
Galaxy Note
+ ya basınca ayar izin ver diyor, izin 2 saat önce yazarken vermiştim zaten.
0 Likes
Galaxy Note
aratmayı xistem uygulamalarını secerek yapScreenshot_20230312_221835_Settings.jpgScreenshot_20230312_221535_Settings_1000038428_1678648536.jpgScreenshot_20230312_221545_Settings_1000038430_1678648545.jpg
0 Likes
Tünel
Active Level 1
Galaxy Note
Tşk mobil erişim noktası ok dedim, gördü ama 2gb kayıt yaparken çıktı yine boş yer 7gb var 3 için yer yok diyor 2 ye tmm dedi ama çıkarttı yine.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba Tünel,

Konu ile ilgili, cihazdan "Ayarlar-Geliştirici Seçenekleri" bölümüne giriş sağlayın. Eğer "Geliştirici Seçenekleri" menüde görünmüyorsa "Ayarlar-Cihaz Hakkında-Yazılım Bilgileri" içerisinde bulunan "Yapım Numarası" bölümüne 8 defa dokunun. Ayarlar kısmında aktifleşen "Geliştirici Seçenekleri" bölümünden, ilk olarak "USB Hata Ayıklama Modu" seçeneğini aktif hale getirin. İkinci işlem olarak "Ayarlar-Geliştirici Seçenekleri-USB Yapılandırması-Dosya Aktarımı" bölümünü seçin. Yaptığımız bu işlemlere rağmen yaşanılan sorun çözülmüyorsa, farklı bir OTG kablosu ve farklı USB cihazlar ile denemenizi öneririz. Deneme yaptıktan sonra da aynı durum devam ediyorsa, cihazda bulunan bilgilerinizin yedeğini alarak, cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayınız. Düzelmediği takdirde cihazınızın, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD