cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Teşekkürler exynos

(Topic created on: 05-24-2023 10:24 PM)
453 Views
MetAnil
Active Level 3
Options
Galaxy Note

Teşekürler samsung teşekkürler muhteşem exynos işlemcisi 2,5 saat ekran süresi alıyorum artık cihaz galaxy note 9

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba MetAnil,

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek-Tanılama-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​​

View solution in context

11 Comments
erntrn
Active Level 4
Galaxy Note
Babamdada note 9 vardı ve senin telefondan daha kötü durumdaydı 2-3 defa servise gönderildi ama çözemediler bir türlü mecbur telefon değiştirdi.
erntrn
Active Level 4
Galaxy Note
İlk 2 sene telefon çok iyiydi ama son zamanlarda iyice sapıtmaya başlamıştı o da.
MetAnil
Active Level 3
Galaxy Note
Güç tasarrufu vs açıkken bu halde açmasam siz düşünün
MetAnil
Active Level 3
Galaxy Note
Bildiğin bilerek kasıtlı eskitme ile telefon değiştir diyorlar işte :) pil hariç memnunum çünkü telefondan
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Buyursun Samsung bize telefonu ısmarlasın seve seve değiştirelim. 😀
passhy
Active Level 7
Galaxy Note
Pil değişimi yapıldı mı?
MetAnil
Active Level 3
Galaxy Note
Hayır ama pil performansı her zaman kötüydü zaten cihazın ilk aldığımda maks 5 saat görüyordum
passhy
Active Level 7
Galaxy Note
Telefonnun çıkış yılı 2018 olması lazım. 5 yıldır bir pilin performans kaybetmemiş olması imkansız. Pilin maksimum ömrü iki yıldır. Pilin ömrü 2 katından fazla zaman geçmiş. 2018 çıkış yılı bir amiral gemisi için 5 saat de çıktıği zamanda iyi bir süre bence. Pilin degistirmezini tavsiye ederim çünkü pil şişmiştir ve cihaza hasar verebilir anakarta falan
MetAnil
Active Level 3
Galaxy Note
Cihazım 2020 de değişim yapıldı 3 yıllık maks 5 saat iyi bir süre değil bence çünkü oyun oynamıyorum, ekranı 2k kullanmıyorum parlaklığım hiçbir zaman fullde olmuyor, ama genede bi bilgi almak için samsungu arayacağım pil değişimi fiyatları için, telefonda herhangi bir hasar yok şişme vs gibi ve uygulamaları hepsi pil tasarrufu odaklı arkaplanda çalışanda birşey yok