cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Snaodragon note 20 ultra

(Topic created on: 04-01-2022 03:17 AM)
53 Views
cybercider
Active Level 7
Options
Galaxy Note

Hayırlı günler,

Yurt dışı snapdragon note 20 ultra almayı planlıyorum. Cihaz pasaport kaydı olacak 4-5 ay sonra inş. Bu süre zarfında cihaz kullanılabiliyormuş. Benim merak ettiğim bu cihaz yazılım güncellemelerini alır mı? Server kaydı vs yok. Cihaz amerikan versiyonu.

Bilgisi olan var mı ?
Tşk
11 Comments
cybercider
Active Level 7
Galaxy Note
S22 ultra baktım zaten ama fiyat 2 katı sd kart desteği yok. 8 gen 1 işlemciyi mediamarkt da gördüm hafif ılık çalışıyor. Yazın ısınması muhtemel. Exynos 990 istemediğimden snapdragon arıyorum.
Bir sürü inceleme videosu izledim. Gece fotoğrafı ve zoom bir de ekran parlaklışı 1700 nit bu kadar. Samsung artık öyle aman aman yenilik yapmıyor iyice apple benzemeye başladı. Sd desteği yok. 128 gb falan s22 ultra için yetersiz. Ben s20+ da 1 dk 4k 60 fps video çekiyorum 1 küsür gb alan kaplıyor. 512 gb aşağısı alınmaz. 25 bin tl dile kolay.
cybercider
Active Level 7
Galaxy Note
İnternette şikayet varda 3 tane böyle benzer durumda cihaz var hiçbiri güncelleme alamıyormuş. Samsung destek cihaz güncelleme alamaz ns yaparsanız yapın demiş. Galiba pc ile stock rom yüklemek gerekli o da yarı ingilizce kalıyormuş.