cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung orijinal servis rezaleti

(Topic created on: 09-25-2021 11:53 AM)
163 Views
Tony212
Active Level 7
Options
Galaxy Note

Beyler Samsung note 10 lite  var arka kapak leke garanti kapsamına geçerek işleme alındı 30 dakika sonra ücret karşılığında yapılacağını söyledi telefon darbe ve çizik var dedi 1.)ben telefonu verince bana neden denilmedi darbe ve çizik olduğu 2.)neden çok geç bu durum söyledi 3.ve ben telefonu verince darbe çizik yok çok önceden resim aldim

9 Comments
Tony212
Active Level 7
Galaxy Note
Avcılar başarı teknik servis
0 Likes
ElifMaya
Active Level 7
Galaxy Note
Kılcal tırnak ucu kadar çizik bile olsa Samsung garanti dışı bırakıyor ürünü. Yeni bisey değil.
0 Likes
Tony212
Active Level 7
Galaxy Note
Kardeşim telefon çizik ve darbe yok telefon garanti kapsamına yapılacakti ve 30 dakika sonra darbe çizik yüzünden ücret tarafında yapılacak dedi bana neden daha erken söylenmedi yada ben telefonu verince neden denilmedi?
0 Likes
Galaxy Note
Garanti ye vermeden önce fotoğrafını çektiniz mi cihazın çektiyseniz o resimleri bildirin o zaman almak zorundalar
0 Likes
Tony212
Active Level 7
Galaxy Note
servisi götürmeden önce Resimleri cektim
0 Likes
Galaxy Note
Tamam o resimlerle tekrar başvurun servise garanti kapsamında almazlar ise tüketici hakem heyetine başvurun
0 Likes
ElifMaya
Active Level 7
Galaxy Note
İyi ki cekmissiniz. Eğer ücretsiz yapılmazsa hakem heyetine basvuracaginizi söyleyin. Ve başvurun da.
0 Likes
Tony212
Active Level 7
Galaxy Note
Zaten yapicam
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba Tony212,

01.10.2021 tarihinde aranarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Tüm talepleriniz için 444 77 11 numaralı çağrı merkezimizden de ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes