cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung note 10 şarj tükenmesi

(Topic created on: 11-17-2020 10:11 AM)
328 Views
Kivanc59
Active Level 1
Options
Galaxy Note
 2 ay önce aldığım note 10 Telefonumu tam dolu olarak saat 20:00 şarjdan çektiğimde wife açık şekilde ertesi sabah ekran açık kalma süresi 1 dakika ile şarjım 92 ile uyanıyorum. Gün içerisinde oyun falan oynamadan ekran açık kalma süresi 3.5 saat ile şarjım tamamen bitiyor.guc modu aktif ve ekran parlaklığı otomatik, telefonumda uygulama yok. Dun gece telefonun şarjını 23:30 da doldurup telefonu uçak moduna alıp uyudum ve sabah 7 de şarjın %96 olduğunu gördüm. Telefonda ısınma problemi de var fakat servise gönderdiğimde 42.1 dereceye çıktığını ve bunun normal olduğunu söylediler. Bu durumlar sizce de normal mi?
18 Comments
yarencixx3535
Active Level 5
Galaxy Note
bende note10+ kullanıyorum sarı durumu birz kötü gibi dün tam 100 sarjla yaklaşık 8 saat verim aldım.

Screenshot_20201117-095517_Device care.jpg

Kivanc59
Active Level 1
Galaxy Note
uçak modunda iken bile telefonum 7 saat 8 saatte yüzde 4 sarj yiyor hiç ekranını açmadan. gün içinde kullanırken 3.5 maksimum 4.5 saat ve sarj bitiyor.
yarencixx3535
Active Level 5
Galaxy Note
Bu normal deil serviste bisey yapmadıysa geri iade şansın varsa yap.
Kivanc59
Active Level 1
Galaxy Note
dünkü kullanimim bu şekilde benimde . iade edemiyorum 2 ay geçtigi için. servis sorunsuz diyor ve gerçekten hiç ilgilenmediler

Screenshot_20201117-100610_Device care.jpg

yarencixx3535
Active Level 5
Galaxy Note
aynen 5 saat az. bilemiyorum ne yapacağını bu kadar ilgisizlikte olmaz.
arızaa
Active Level 7
Galaxy Note
normal değil 3.5 saat nedir benim eski note 3 bule 5 saat ekran süresi alıyor servise ver baksinlar bi
Kivanc59
Active Level 1
Galaxy Note
3 kez servise gitti fakat her defasında normal dediler. telefonda hiç bi işlem yapmadan 1 gün kullanmışlar ekran açık kalma süresi 10 dakika. 10 dakikayı da video çekip ısınmasını kontrol etmişler. servis hiç ama hiç birsey yapmadı.
0 Likes
sngNote10
Active Level 3
Galaxy Note
bende de note 10 var seninki kadar ciddi bi sorun yok bende 2 aydir kullaniyorum bende
sngNote10
Active Level 3
Galaxy Note
wifi kullaniyorum ve ortalam 5 saat alıyorum herhangi guc tasarrufu yapmadan