cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galaxy note 10 +

(Topic created on: 06-14-2022 05:47 PM)
48 Views
okan52
Beginner Level 2
Options
Galaxy Note

Samsung galaxy note 10 + kullanıyorum son bi kaç gündür S pen bağlantı kesiyor bilgisi olan varmı acaba yada başına gelen

3 Comments
woodiemoodie
Active Level 5
Galaxy Note
Merhabalar. Aynı ürünü kullanıyorum. Benim de bir süredir kablosuz konut özelliği çalışmıyordu. Burada defalarca başlık açtım ama telefonu sıfırlamaktan başka çözüm sunan samsung yetkilisi olmadı. Bunun işe yaramayacağını bildiğim için tabiki sıfırlamadım. Zaten her soruna aynı cevabı otomatik yazıyorlar (= Telefonumun şarj soketi durup dururken bozulduğu için artık servise gitmem gerekti ve garanti süresi bittiği için nu parçanın ücretli olarak değişim yapılması gerekti. Ücretli değişim yapılacağı için de telefonun sıfırlanmasını istemeyebiliyorsunuz. Sorun olarak s pen temassız çalışmıyor diye belirttiğim halde yetkililer de çözemedi. Standart s pen özelliklerinin çalıştığını göstererek sorun olmadığını söylediler. Ben de kamerada deklanşör tuşu olarak s pen deki tuşu kullanmaya çok alıştığım için bu özelliğin de artık kullanılamadığını söyledim ve ellerinde yeni bir s pen olup olmadığını sordum. Mevcut olduğunu söylediklerinde izinleri ile denedim ve s pen i telefonum tanımladı. Akabinde ben de temassız özelliğini açabildim. Daha sonra yabancı forumlarda okuduğum kadar ile bu s pen lerin kullanım ömrü olduğunu gördüm. Haliyle s pen o ömrü doldurmuştu. Oldukça uzun yazdım umarım faydalı olur.
okan52
Beginner Level 2
Galaxy Note
Teşekkür ederim.
0 Likes
Solution
Lobao
Active Level 9
Galaxy Note
S peni temassız kontroller ayar ekranından sıfırlayıp bi daha kontrol edebilirsiniz. Sıfırlamadan sonrada belittiğiniz sorunlar devam ederse samsung yetkili servisine danışmanız gerekir.
0 Likes